Jesteś tutaj: Strona Główna > Zawartość koszyka

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Zawartość Twojego Koszyka:

Produkt Magazyn Cena Ilość Wartość  
Epson Premium Glossy Paper A6 (2x40 sheets) (C13S042167)
Waga: 0.40
dostępny
48.40 zł 48.40 zł Usuń
 
Wybierz sposób dostawy:
Wysyłka pocztą i InPost jedynie w przypadku produktow o najdłuższym boku nie przekraczającym 15cm.
Szacowana ilość paczek: 1
Płatnosc przy odbiorze:
Odbiór osobisty gotówka - 0,00 zł
Dostawa Kraków - 5,00 zł
Kurier - 24.48 zł (18,00 + 6.48)
Przedpłata na konto:
Odbiór osobisty - 0,00zł
Dostawa Kraków - 5,00zł
Kurier - 18,00zł
    RAZEM: 48.40 zł
 

Jeśli jesteś już naszym klientem możesz zalogowac się tutaj:
Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować właśnie teraz.

Jeśli nie chcesz zakładać u nas konta nie musisz tego robić.


Nie wybrano formy transportu !
Kliknij powyżej na jednej z dostępnych form transportu

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02

kom. 530-611-606

kom. 792-873-572

VOIP:
tel. (12) 376 47 41
tel. (12) 350 65 80

fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel - 63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba - 31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek - 51976058
przemek@krakprint.pl

Obsluga firm:
Robert - 22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej - 6239176
andrzej@krakprint.pl
tel. kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia - 46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl