• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Strona główna > Eksploatacja do drukarek > Tusze, kartridże > LC-980C

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu


Brother Oryginał LC-980C - Tusz Cyan


Indeks: 4539
Kod producenta: LC-980C 
Magazyn internetowy:
dostępny
Magazyn Kraków: dostępny / 2.00 szt.
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-13 08:00
Szybka wysyłka w 24-48h !
Cena netto/brutto: 29.59 zł / 36.40 zł

Opiekunowie produktu:

Robert Kowalski | GG:22003342 | robert@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 792-873-572
Andrzej Mamica | GG:6239176 | andrzej@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 601-647-118

Specyfikacja:

Kolor: Cyan
Wydajność: 260 stron   (14 groszy / strona)

[AB1100C] Ink/Tusz Printe | Brother DCP-185C (LC1100C / LC980C) cyan - [15,6 ml / 730 str.]

Opis: seria PRO, Opis: fabrycznie nowy, Pojemność: 10,6 ml (przy 5% pokryciu), Wydajność: 490 stron,
dostępny

Tusz ActiveJet Zamiennik do drukarki Brother (zamiennik LC1100C, LC980C) (AB-1100C) Cyan

Pojemność: 19,5 ml,
dostępny
12.00 zł

Tusz ActiveJet Zamiennik do drukarki Brother, ref. (zamiennik LC1100C, LC980C) (ABR-1100C) Cyan

Opis: Wersja Premium, Pojemność: 7 ml,
dostępny
3.50 zł

Tusz Zamiennik LC-1100C/LC980C (MPB1100C) Cyan

Opis: fabrycznie nowy, Pojemność: 20 ml  (30 groszy / ml),
dostępny
6.00 zł

[BPBLC1100/980XLC] Tusz/Ink Black Point | Brother (LC1100/980C) cyan

Wydajność: 1500 stron (ISO 24711)  (2 groszy / strona),
33.10 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl