• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Strona główna > Eksploatacja do drukarek > Tonery > TN-135Y

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu


Toner Brother do HL-4040/4070/DCP9040/9045/MFC9440/9840 | 4 000 str. (TN-135Y) Yellow


Indeks: 4522
Kod producenta: TN-135Y 
Magazyn internetowy:
dostępny
Magazyn Kraków: dostępny / 1.00 szt.
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-20 08:00
Szybka wysyłka w 24-48h !
Cena netto/brutto: 451.22 zł / 555.00 zł

Opiekunowie produktu:

Robert Kowalski | GG:22003342 | robert@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 792-873-572
Andrzej Mamica | GG:6239176 | andrzej@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 601-647-118

Specyfikacja:

Kolor: Yellow
Wydajność: 4000 stron   (14 groszy / strona)

[LCBPBTN135Y] Toner Black Point Col | Brother (TN-135/TN-130Y) yellow

Wydajność w kolorze: do 4000 stron (ISO 19798)  (4 groszy / strona),
dostępny
158.01 zł

Toner Zamiennik TN-135Y (MPBRTN135Y) Yellow

Wydajność: 4000 stron  (4 groszy / strona),
dostępny
179.00 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl