• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Strona główna > Eksploatacja do drukarek > Tusze, kartridże > BCI-6MP

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu


Canon Oryginał BCI-6MP - Tusz (4706A022) Color(CMY)


Indeks: 4911
Kod producenta: BCI-6MP 
Magazyn internetowy:
Magazyn Kraków: brak
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-17 08:00
Cena netto/brutto: 92.85 zł / 114.21 zł

Opiekunowie produktu:

Robert Kowalski | GG:22003342 | robert@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 792-873-572
Andrzej Mamica | GG:6239176 | andrzej@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 601-647-118

Specyfikacja:

Kolor: Color(CMY)
Opis: Zestaw 3 tuszy BCI-6 Cyan, Mag, Yel

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl