• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Strona główna > Eksploatacja do drukarek > Tonery > C-EXV18

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu


Toner Canon CEXV18 do iR-1018/1022/1020 | 8400str. (0386B002) Black


Indeks: 4708
Kod producenta: C-EXV18 
Magazyn internetowy:
dostępny
Magazyn Kraków: dostępny / 1.00 szt.
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-13 08:00
Szybka wysyłka w 24-48h !
Cena netto/brutto: 134.15 zł / 165.00 zł

Opiekunowie produktu:

Robert Kowalski | GG:22003342 | robert@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 792-873-572
Andrzej Mamica | GG:6239176 | andrzej@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 601-647-118

Specyfikacja:

Kolor: Black
Wydajność: 8400 stron   (2 groszy / strona)
Wagaw: 430gr.

Printe Zamiennik TCEXV18 - Toner Black

Opis: seria PRO, Opis: fabrycznie nowy, Wydajność: 8400 stron (przy 5% pokryciu)  (1 groszy / strona),
dostępny
121.50 zł

Toner Katun Zamiennik GPR-22 do IR 1018 (CEXV18 ) fabrycznie nowy (Performance) (37344)

dostępny
91.50 zł

Toner eMPe Zamiennik C-EXV18 (MPCACEXV18 ) Black

dostępny
61.91 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl