• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Strona główna > Eksploatacja do drukarek > Tonery > C-EXV3

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu


Toner Canon CEXV3 do iR-2200/2800/3300 | 15 000 str. (6647A002AA) Black


Indeks: 4681
Kod producenta: C-EXV3 
Magazyn internetowy:
dostępny
Magazyn Kraków: brak
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-13 08:00
Szybka wysyłka w 24-48h !
Cena netto/brutto: 213.01 zł / 262.00 zł

Opiekunowie produktu:

Robert Kowalski | GG:22003342 | robert@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 792-873-572
Andrzej Mamica | GG:6239176 | andrzej@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 601-647-118

Specyfikacja:

Kolor: Black
Wydajność: 15000 stron   (2 groszy / strona)
Wagaw: 795gr.

Katun Zamiennik 15032627 - Toner Black

Opis: Access, Waga: 795 g,
dostępny
97.60 zł

Printe Zamiennik TCEXV3 - Toner (zam. C-EXV3) Black

Opis: Opakowanie zbiorcze zawiera 4 tonery, Waga: 795 g,
dostępny
152.00 zł

Toner eMPe Zamiennik C-EXV3 (MPCEXV3) Black

dostępny
69.10 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl