• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Strona główna > Eksploatacja do drukarek > Tusze, kartridże > CL-511

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu


Canon Oryginał CL-511 - Tusz (2972B001) Color(CMY)


Indeks: 4909
Kod producenta: CL-511 
Magazyn internetowy:
dostępny
Magazyn Kraków: brak
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-13 08:00
Szybka wysyłka w 24-48h !
Cena netto/brutto: 60.65 zł / 74.60 zł
Nie wyrzucaj pustego - oddaj nam za: 7.50 zł

Opiekunowie produktu:

Robert Kowalski | GG:22003342 | robert@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 792-873-572
Andrzej Mamica | GG:6239176 | andrzej@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 601-647-118

Specyfikacja:

Kolor: Color(CMY)
Pojemność: 9 ml
Wydajność: do 244 stron   (31 groszy / strona)

[AC511] Ink/Tusz Printe | Canon iP2700 (CL-511) tricolor - [10 ml / 244 str.]

Pojemnosc: 11 ml, Wydajność: do 250 stron (ISO/IEC 24711),
dostępny

[BPC511] Tusz/Ink Black Point | Canon (CL-511) color

Wydajność w kolorze: do 260 stron  (34 groszy / strona),
dostępny
89.49 zł

Tusz eMPe Zamiennik CL-511 (MPCACL511) Color(CMY)

Pojemnosc: 11 ml, Wydajność: do 250 stron (ISO/IEC 24711)  (36 groszy / strona),
dostępny
88.90 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl