• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Strona główna > Eksploatacja do drukarek > Tusze, kartridże > PG-37

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu


Canon Oryginał PG-37 - Głowica z tuszem (2145B001) Black


Indeks: 4884
Kod producenta: PG-37 
Magazyn internetowy:
dostępny
Magazyn Kraków: brak
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-13 08:00
Szybka wysyłka w 24-48h !
Cena netto/brutto: 44.72 zł / 55.01 zł
Nie wyrzucaj pustego - oddaj nam za: 0.10 zł

Opiekunowie produktu:

Robert Kowalski | GG:22003342 | robert@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 792-873-572
Andrzej Mamica | GG:6239176 | andrzej@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 601-647-118

Specyfikacja:

Kolor: Black
Pojemność: 11 ml
Wydajność: ok 220 stron

[AC37] Ink/Tusz Printé | Canon iP1900 (PG-37) black - [11 ml / 220 str.]

Pojemność: 11 ml, Wydajność w czerni: do 220 stron,
dostępny

TB Zamiennik TBC-PG37 - Tusz (zam. PG-37) Black

Pojemność: 12 ml,
dostępny
47.60 zł

[BPC37] Tusz/Ink Black Point | Canon (PG-37) black

Wydajność w czerni: do 250 stron (ISO 24711)  (20 groszy / strona),
dostępny
49.90 zł

Tusz Zamiennik PG-37 (MPCAPG37) Black

Pojemność: 15 ml, Wydajność w czerni: do 250 stron  (15 groszy / strona),
dostępny
37.00 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl