• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Jeste? tutaj: Strona główna

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Drukarki laserowe kolorowe

Drukarka laserowa to rodzaj drukarki wykorzystującej w procesie drukowania laser. Drukarki laserowe charakteryzują się bardzo wysoką jakością wydruku, a druk pod wpływem wody nie rozpływa się. Drukarka laserowa drukuje poprzez umieszczanie na papierze cząstek tonera. Zasada działania drukarek laserowych jest bardzo podobna do działania kserokopiarek

Wydruk kolorowego obrazu polega na kolejnym oświetlaniu bębna światłoczułego i drukowaniu poszczególnych barw składowych (4 tonery o kolorach z zestawu barw tzw. CMYK), dlatego technologia w kolorowych drukarkach laserowych jest nieco odmienna. Wprawdzie kolor czarny można uzyskać również przez mieszanie trzech kolorów podstawowych, ale zastosowanie specjalnego tonera czarnego znacznie poprawia głębię tonalną wydruku oraz zmniejsza zużycie tonerów.

Producent: Format druku: Dupleks: Wi-Fi: Ethernet:

Brother

Canon

Epson

Hewlett-Packard

Konica-Minolta

Kyocera

Kyocera-Mita

Lexmark

Oki

Ricoh

Ricoh NRG

Samsung

Xerox

A4

A3

A3+

tak

opcja

nie

Standard

nie (opcja)

nie

tak

nie (opcja)

tak

nie

Szczególnie polecamy

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl