• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Jesteś tutaj: Strona Główna / Faksy / Faksy termiczne

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Faksy termiczne



Foto Nazwa Dost.
Cena brutto
Kup

Faks termiczny Panasonic KX-FT986PDB

Telefaks na papier termiczny, cyfrowy automat zgłoszeniowy, zdalna obsługa automatu zgłoszeniowego, cyfrowy system głośnomówiący, identyfikacja abonenta wywołującego, ksi...

375.00 zł

Panasonic KX-FT988PDB - Faks

Telefaks na papier termiczny, cyfrowy automat zgłoszeniowy, zdalna obsługa automatu zgłoszeniowego, cyfrowy system głośnomówiący, identyfikacja abonenta wywołującego, ksi...

dostępny
386.00 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02

kom. 530-611-606

kom. 792-873-572

VOIP:
tel. (12) 376 47 41
tel. (12) 350 65 80

fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel - 63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba - 31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek - 51976058
przemek@krakprint.pl

Obsluga firm:
Robert - 22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej - 6239176
andrzej@krakprint.pl
tel. kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia - 46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl