• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Jesteś tutaj: Strona Główna / Faksy / Faksy termotransferowe

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Faksy termotransferowe



Foto Nazwa Dost.
Cena brutto
Kup

Faks termotransferowy Panasonic KX-FP 207

310.00 zł

Faks termotransferowy Panasonic KX-FP 218

337.00 zł

Faks termotransferowy Panasonic KX-FC278

Opis KX-FC278 FAKS / TELEFON / Słuchawka bezprzewodowa / KOPIARKA / AUTOMAT ZGŁOSZENIOWY technologia wydruku: termotrans.....Format: A4,
562.00 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02

kom. 530-611-606

kom. 792-873-572

VOIP:
tel. (12) 376 47 41
tel. (12) 350 65 80

fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel - 63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba - 31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek - 51976058
przemek@krakprint.pl

Obsluga firm:
Robert - 22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej - 6239176
andrzej@krakprint.pl
tel. kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia - 46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl