• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Jesteś tutaj: Strona Główna / Klawiatury, Myszy, Tablety, Prezentery / Klawiatury multimedialne

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Klawiatury multimedialne



Foto Nazwa Dost.
Cena brutto
Kup

Klawiatura A4T EVO Slim Ultra USB A4TKLA10242

Pierwsza kompaktowa klawiatura multimedialna A4tech w wersji mini w ofercie A4Techa. Dzięki swoim rozmiarom, pozwoli zaoszczędzić miejsce na biurku. Zestaw dodatkowych 7 klawiszy m...
dostępny
63.10 zł

Klawiatura Logitech Media Keyboard K200 (920-002745)

84.10 zł

Klawiatura A4 Tech B120

dostępny
111.70 zł

Klawiatura Logitech 920-003999

dostępny
217.00 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl