• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Jesteś tutaj: Strona Główna / Klawiatury, Myszy, Tablety, Prezentery / Klawiatury przewodowe

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Klawiatury przewodowe



Foto Nazwa Dost.
Cena brutto
Kup

Klawiatura A4Tech XGame X7- USB (G800V)

Opis Udoskonalona klawiatura A4Tech stworzona specjalnie z myślą o graczach. Posiada 7 programowalnych klawiszy i dodatkow....

KLAWIATURA ART CLASSICA AK-46U USB czarna

dostępny
18.50 zł

Klawiatura 4world Klawiatura standardowa PS2 czarna (07319)

Opis
dostępny
19.59 zł

Klawiatura 4world Klawiatura standardowa USB czarna (07318)

Opis
21.09 zł

KLAWIATURA ART multimedialna AK-47 USB czarna

dostępny
23.20 zł

Klawiatura A4Tech black/silver PS/2 multimedia (KB-21)

Opis Klawiatura KB-21 jest multimedialnym urządzeniem o nowoczesnym i modnym wyglądzie. 16 programowalnych przycisków pozwala na szy....
59.70 zł

Logitech Klawiatura K120 for Business, USB, black (920-002479 )

Opis Logitech Keyboard K120Klawiatura USB zapewniająca wyższy komfort pisania w wytrzymałej konstrukcji.Wygoda podcza....
dostępny
86.00 zł

Konica-Minolta Bizhub 367(A789021) konfiguracja 4

bizhub 367 Standard + podajnik dokumentów DF-628 + przestrzeń do przechowywania papieru PC-113 + toner

dostępny
17607.45 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl