• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Jesteś tutaj: Strona Główna / Urządzenia drukujące / > Optra E 350 DN

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Lexmark Optra E 350 DN

Materiały oryginalne:

Lexmark Oryginał 0E250A11E - Toner

Opis: zwrotny, Wydajność: 3500 stron  (17 groszy / strona),
dostępny
579.99 zł

Lexmark Oryginał 0E250X22G - Bęben

Wydajność: 30000 stron  (0.68 groszy / strona),
dostępny
203.00 zł

Kaseta z tonerem Lexmark do E-250/352/350 | 3 500 str. (E250A31E/E250A21E/E250A11E) Black

Wydajność w czerni: do 3500 stron  (11 groszy / strona),
dostępny
386.00 zł

Toner Lexmark Oryginał E350H80G Black

dostępny
1086.71 zł

Kaseta z tonerem Lexmark do E350/352 | 9 000 str. (E352H11E/E352H31E/E352H21E) Black

Opis: zwrotny, Wydajność: 9000 stron  (6 groszy / strona),
dostępny
579.00 zł

Materiały zamienne:

[DL250N] Drum Printe | Lexmark E250/350 (E250X22G) - [30000 str.]

Opis: fabrycznie nowy, Opis: seria PRO, Wydajność: 30000 stron  (0.30 groszy / strona),
dostępny
90.70 zł

Bęben eMPe Zamiennik 0E250X22G (MPLE250)

Wydajność: 25000 stron  (0.32 groszy / strona),
dostępny
79.30 zł

Toner Zamiennik E250A11E (MPLEE250) Black

Wydajność: 3500 stron (zgodnie z ISO/IEC 19752)  (2 groszy / strona),
dostępny
69.10 zł

[TLE250NC] Toner Printe | Lexmark E250 (E250A11E) - [3500 str.]

Opis: seria PRO, Opis: fabrycznie nowy, Wydajność: 3500 stron (zgodnie z ISO/IEC 19752),
dostępny

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl