• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Jesteś tutaj: Strona Główna / Klawiatury, Myszy, Tablety, Prezentery / Myszy laserowe

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Myszy laserowe



Foto Nazwa Dost.
Cena brutto
Kup

Mysz ART Mysz ART optyczna dla graczy GAMINGER USB AM-80 (MYART AM-80)

dostępny
40.00 zł

Logitech M705 Marathon Mouse Refresh (910-001950)

Opis Logitech Marathon Mouse M705Moc jest z Tobą — bezprzewodowa mysz działa nawet trzy lata na jednym zestawie bate....
dostępny
187.00 zł

Logitech Performance MX Mouse (910-001120) Czarno-srebrna

Opis Z myszą Performance Mouse MX firmy Logitech masz nieograniczone możliwości. Możesz się nią porusz....
503.00 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl