• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Jesteś tutaj: Strona Główna / Akcesoria biurowe / Opakowania na płyty

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Opakowania na płyty



Foto Nazwa Dost.
Cena brutto
Kup

Pudełko CD Slim 10szt (PDCD1 )

dostępny
7.00 zł

Speed etui przenośne na 48 płyt cd czarny speed pdcd et48 speed

15.20 zł

Speed etui przenośne na 24 płyty cd czarny speed pdcd et24 speed

15.50 zł

OEM Koperty na CD/DVD foliowe grube - - (100 szt. / op.)

Ilość: 100 szt. , Opis: 128 x 128mm,
dostępny
16.00 zł

Gembird Koperty papierowe CD/DVD z okienkiem 100szt paczk (KOP-100)

Opis Koperty papierowe CD/DVD z okienkiem 100szt.
17.20 zł

Hama CD-WALLET 16 CD NYLON CZARNY (011664)

Opis - Na 16 płyty CD/DVD- Koszulki na płyty wykonane z antystatycznego materiału- W zestawie pasek ....
dostępny
31.50 zł

Hama CD WALLET 32 CD CZARNY (011615)

Opis - Na 32 płyty CD/DVD- Koszulki na płyty wykonane z antystatycznego materiału- W zestawie pasek ....
dostępny
36.80 zł

Hama CD WALLET 64 CD CZARNY (011616)

Opis - CD-Wallet na 64 płyt CD / DVD- IPasek do noszenia- Materiał: 600D Nylon- Wymiary: szer.: 29,5 x D: 16,5 x wys. 5,0 ....
dostępny
40.90 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02

kom. 530-611-606

kom. 792-873-572

VOIP:
tel. (12) 376 47 41
tel. (12) 350 65 80

fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel - 63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba - 31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek - 51976058
przemek@krakprint.pl

Obsluga firm:
Robert - 22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej - 6239176
andrzej@krakprint.pl
tel. kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia - 46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl