• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Jesteś tutaj: Strona Główna / Pamięci / Pamięci do notebookow

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Pamięci do notebookow



Foto Nazwa Dost.
Cena brutto
Kup

Patriot SODIMM DDR2 2GB 800MHz Signature (PSD22G8002S)

Opis
dostępny
89.00 zł

Wilk Elektronik DDR3 SODIMM 2GB PC10660 (1333) CL9 GOODRAM (GR1333S364L9/2G)

Opis
dostępny
99.30 zł

Wilk Elektronik DDR2 SODIMM 2GB PC6400 (800) CL6 GOODRAM (GR800S264L6/2G)

Opis SODIMM DDR2 2GB PC2-6400 CL6 GOODRAM
108.70 zł

Kingston DDR2 SODIMM 2GB/667 CL5 (KVR667D2S5/2G)

Opis Konfigurator pamięci Znajdź pamięci do Twojego urządzenia za pomocą konfiguratora pamięci Kingston.
129.00 zł

Wilk Elektronik DDR3 SODIMM 4GB PC10600 (1333) CL 9 GOODRAM (GR1333S364L9/4G)

Opis
dostępny
154.00 zł

Corsair SODIMM DDR3 4GB/1066MHz CL7 (CMSA4GX3M1A1066C7)

Opis
193.00 zł

Kingston DDR3 SODIMM 8GB/1333 CL9 (KVR1333D3S9/8G)

Opis Konfigurator pamięci Znajdź pamięci do Twojego urządzenia za pomocą konfiguratora pamięci Kingston.
dostępny
298.00 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl