• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Jesteś tutaj: Strona Główna / Papiery do drukarek / Papiery atr. foto 10x15cm

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Papiery atr. foto 10x15cm



Foto Nazwa Dost.
Cena brutto
Kup

Brother Brother wysokiej jakości papier fotograficzny błysK (BP61GLP50)

25.81 zł

Epson Glossy Photo Paper, 100x150 mm, 225g/m2, 100 ark. (C13S042177)

Opis Format papieru: 10x15 cm, Gramatura papieru: 225 g/m2, Ilość w opakowaniu: 100 ark., Typ nośnika: Błyszczący,
37.60 zł

Photo Glossy Paper 10x15 cm (4x6") (100 ark.) C13S042548

Format papieru: 10x15 cm, Gramatura papieru: 200 g/m2, Ilość w opakowaniu: 100 ark., Wykończenie papieru: Błyszczący,
45.10 zł

Hewlett-Packard Papier HP Paper/Everyday Glossy Photo 100 10x15 (CR757A)

dostępny
45.40 zł

Hewlett-Packard c6035a

101.50 zł

Canon Oryginał KP-108IN - Zestaw (3115B001 KP-108IP)

Ilość: 108 ark., Opis: Papier 10x15cm + Folia,
dostępny
145.00 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl