• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Jesteś tutaj: Strona Główna / Projektory / Tablice / Projektory 3LCD

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Projektory 3LCD



Foto Nazwa Dost.
Cena brutto
Kup

Epson Projektor EB-S05 3LCD/SVGA/3200AL/15k:1/HDMI (V11H838040)

dostępny
1417.70 zł

Epson Projektor EB-S41 3LCD/SVGA/3300AL/15k:1/HDMI (V11H842040)

dostępny
1549.70 zł

Epson Projektor EB-W05 3LCD/WXGA/3300AL/15k:1/HDMI (V11H840040)

dostępny
1835.70 zł

Projektor Epson EH-TW650 (V11H849040)

3LCD/1080p/3100AL/15k:1/2.7kg

dostępny
2597.00 zł

Epson Projektor EH-TW5350 FullHD 1080p/2200AL/35k:1/WiFi (V11H709040)

dostępny
3290.00 zł

Projektor Epson EB-915W (V11H388040)

Opis Do pobrania Karta gwarancyjna do projektorów Epson - plik pdf
dostępny
3820.00 zł

Projektor Epson PJ EH-TW6600W FullHD 3LCD 3D 2500ANSI 70 000:1 (V11H652040)

dostępny
7007.00 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl