Jesteś tutaj: Strona Główna > Zawartość koszyka

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu

Zawartość Twojego Koszyka:

Produkt Magazyn Cena Ilość Wartość  
Taśma eMPe Zamiennik do Brother 9mm/8m Zielona/Czarny Nadruk (TZe-721/TZ-721)
Waga: 1.00
dostępny
49.80 zł 49.80 zł Usuń
 
Wybierz sposób dostawy:
Wysyłka pocztą i InPost jedynie w przypadku produktow o najdłuższym boku nie przekraczającym 15cm.
Szacowana ilość paczek: 1
Płatnosc przy odbiorze:
Odbiór osobisty gotówka - 0,00 zł
Dostawa na terenie Krakowa - 10,00 zł
InPost - paczkomaty.pl - 16,50 zł
Kurier - 23 zł
Poczta - Paczka ekonomiczna - 20,00 zł
Poczta - Paczka priorytetowa - 25,00 zł
Przedpłata na konto:
Odbiór osobisty - 0,00zł
Dostawa na terenie Krakowa - 10,00zł
Poczta - List ekonomiczny polecony - 12,00zł
InPost - paczkomaty.pl - 13,50zł
Poczta - List priorytetowy polecony - 14,00zł
Poczta - Paczka ekonomiczna - 17,00zł
Kurier - 18,00zł
Poczta - Paczka priorytetowa - 19,50zł
    RAZEM: 49.80 zł
 

Jeśli jesteś już naszym klientem możesz zalogowac się tutaj:
Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować właśnie teraz.

Jeśli nie chcesz zakładać u nas konta nie musisz tego robić.


Nie wybrano formy transportu !
Kliknij powyżej na jednej z dostępnych form transportu

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 17 1140 2004 0000 3502 7939 0852

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl