• Koszyk:
  • Twój Koszyk jest pusty
  •  

Strona główna > Eksploatacja do drukarek > Tusze, kartridże > C13T08014011

Papiery

- do lasera i xero
- do atramentówek
- do ploterów

Statystyki

37750
produktów w Sklepie

ponad
19338
produktów z czasem realizacji 24h-48h

29905
modeli urządzeń w bazie Sklepu


Tusz Epson Oryginał T0801 (C13T08014011) Black


Indeks: 5329
Kod producenta: C13T08014011 
Magazyn internetowy:
dostępny
Magazyn Kraków: dostępny / 1.00 szt.
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-19 08:00
Szybka wysyłka w 24-48h !
Cena netto/brutto: 43.09 zł / 53.00 zł

Opiekunowie produktu:

Robert Kowalski | GG:22003342 | robert@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 792-873-572
Andrzej Mamica | GG:6239176 | andrzej@krakprint.pl | tel. +48 12 314 74 02 / kom. 601-647-118

Specyfikacja:

Kolor: Black
Pojemność: 8 ml

Tusz OEM Regeneracja atr.p50 Black

Pojemność: 50 ml,
dostępny
15.00 zł

Tusz OEM do Epson P50 T0803 (KPEP803A110) Magenta

Pojemność: 110 ml,
dostępny
20.00 zł

Tusz Ocp 061EE3AO1BB00250 (IJ BK 140) Black 250ml

dostępny
62.00 zł

Tusz Ocp 061EE3AO1BB00500 (IJ BK 140) Black 500ml

dostępny
105.00 zł

Tusz Ocp 061EE3AO1BB01000 (IJ BK 140) Black 1kg

dostępny
169.00 zł

Tusz Ocp 061EE3AO1BB00100 (IJ BK 140) Black 100ml

Pojemność: 100 ml  (30 groszy / ml),
dostępny
30.00 zł

Szybki kontakt

tel. (12) 314 74 02 tel. (12) 376 47 41 tel. (12) 350 65 80 kom. 530-611-606
fax. (12) 376 47 42

Sklep www:
Pawel
63243918
pawel@krakprint.pl

Allegro:
Kuba
31685438
kuba@krakprint.pl

Serwis drukarek i komputerów:
Przemek
51976058
przemek@krakprint.pl
tel. 12 358 97 40


Obsluga firm:
Robert
22003342
robert@krakprint.pl
kom. 792 873 572

Andrzej
6239176
andrzej@krakprint.pl
kom. 601 647 118

Platnosci:
Bogusia
46232245
bogusia@krakprint.pl

Konta bankowe:
ING - 06 1050 1445 1000 0090 6984 3317
lub
mBank - 43 1140 2004 0000 3502 6810 0651

Pracujemy:
pon.-pt.: 9-17
sob.: 10-13
lipiec-sierpień nie pracujemy w soboty

Tanie wysyłki

u nas wyslesz i odbierzesz paczke DHL

Płatności online

przelewy24

regulamin | o nas | kontakty | koszyk

design by   | www.kcpr.pl© 2009 KrakPrint.pl