Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Drukarka do drukowania etykiet, umożliwiają tworzenie niestandardowych etykiet o różnym zastosowaniu, jak na przykład etykiety kurierskie, logistyczne lub nawet do domu w celu lepszego uporządkowania i organizacji. Są lekkie i łatwe w użyciu, dzięki czemu można je zabrać ze sobą w teren, na miejsce pracy. Większość modeli drukarek etykiet wykorzystuje taśmę do etykietowania wykonaną z materiałów syntetycznych. To niesamowita, oszczędzająca czas technologia zapewniająca doskonały zwrot z inwestycji, jeśli do tej pory drukowałeś duże ilości etykiet.

Drukarki etykiet są używane przez firmy i osoby prywatne, które chcą tworzyć etykiety do różnych celów. Jak można się spodziewać, tego rodzaju drukarki mają wiele różnych funkcji. Jeśli jesteś właścicielem firmy, nieważne jakiej wielkości, albo tworzysz własne produkty na sprzedaż, możesz potrzebować drukarki etykiet. Jakie są korzyści?

 • są bardziej opłacalne niż drukowanie w drukarni
 • proste w użyciu i przenośne
 • pozwalają na spersonalizowaną produkcję etykiet
 • posiadają wszechstronne zastosowanie
 • drukują wiele etykiet w krótkim czasie

Etykiet

Drukarka etykiet Qoltec Qoltec Drukarka etykiet termiczna (50243)

Drukarka etykiet Qoltec Qoltec Drukarka etykiet termiczna (50243)
Drukarka etykiet Qoltec Qoltec Drukarka etykiet termiczna (50243)

Dostępność: na zamówienie

Cena: 615,70 zł (netto: 500,57 zł )

Przenośna drukarka etykiet – kompaktowa i funkcjonalna – niezbędna w prawie każdej branży.

Drukarki etykiet samoprzylepnych to urządzenie o wielu zastosowaniach. Dzięki temu ich popularność z roku na rok staje się coraz większa. Drukarka etykiet w formie mobilnej to kompaktowe urządzenie, które jest niezbędne m.in. w sklepach, magazynach, biurach, hurtowniach czy biurach. Przenośna drukarka etykiet wydrukuje kod kreskowy, cenę lub paragon w kilka sekund. Pozwala to realnie zwiększyć produktywność pracowników, ponieważ oszczędza czas – pracownik wyposażony w mobilną drukarkę etykiet nie musi kilkakrotnie przenosić się do innego pomieszczenia, aby wydrukować potrzebne etykiety, nie traci czasu – robi wszystko na miejscu, natychmiast. Coraz więcej sklepów używa tych urządzeń do drukowania paragonów. To rozwiązanie niezwykle praktyczne – znacząco usprawnia proces sprzedaży. 

Kto może korzystać z przenośnej drukarki etykiet?

Przenośne drukarki etykiet są używane w różnych branżach i zastosowaniach ze względu na wygodę i elastyczność, jaką oferują. Niektóre przykłady typowych zastosowań przenośnych drukarek etykiet obejmują:

 • Opieka zdrowotna — w ruchliwym środowisku szpitala lub przychodni szybkie i przenośne drukowanie etykiet jest niezbędne do wielu zadań, takich jak identyfikacja próbek, dokumentowanie informacji przy łóżku, czy drukowanie etykiet oznaczające chore osoby.
 • Wydarzenia  —  urządzenia te wykorzystywane są jako mobilne kasy biletowe, co bardzo dobrze sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, gdzie konieczne jest tworzenie kas w miejscach tymczasowych.
 • Ogrodnictwo — pozwala na oznaczenie sadzonek w celu ich szybkiej identyfikacji.
 • Handel detaliczny — etykietowanie produktów lub półek w dowolnym miejscu w magazynie,  służące do identyfikacji pozwala na optymalną i zorganizowaną pracę.
 • Dom — porządek w domu jest podstawą. Drukarka do etykiet może być pomocnym urządzeniem w opisaniu przypraw w słoikach lub smakołyków w puszkach.
 • Przemysł spożywczy —  jako narzędzie do znakowania towarów m.in. butelki lub chleb.
 • Elektryka – oznaczanie przewodów lub kabli.
 • Logistyka — drukarka etykiet logistycznych pozwala na znakowanie produktów przeznaczonych do transportu.
 • Biuro —  oznaczanie miejsc, w których przechowywane są dokumenty, pozwala na ich szybkie odnalezienie.

Z takich urządzeń na szeroką skalę korzystają również osoby pracujące w terenie, m.in. pracownicy gazowni czy płatnych parkingów. Niezwykle różne branże, jednak we wszystkich przenośne drukarki etykiet spełniają podobną funkcję – pomagają utrzymać porządek. Szybka identyfikacja poszukiwanych towarów czy dokumentów przyspiesza pracę, pozwala również zminimalizować ryzyko popełnienia błędu.

Drukarka do etykiet - zalety

Powody, dla których warto posiadać drukarkę do etykiet:

 • Dzięki pełnej mobilności przenośne drukarki etykiet umożliwiają szybkie drukowanie etykiet. Zawsze i wszędzie masz do dyspozycji w pełni zintegrowane rozwiązanie do drukowania etykiet, na którym możesz polegać.
 • Są bardziej opłacalne niż zlecanie drukowania przez stronę trzecią. Chociaż wiele dużych firm to robi, nie zawsze jest to dobry pomysł. Jeśli drukujesz setki lub tysiące etykiet, znacznie bardziej opłacalna jest obsługa własnego drukowania za pomocą drukarki etykiet w rozsądnej cenie, której można używać do tworzenia własnych etykiet.
 • Drukarki do etykiet, które są obecnie dostępne, są niezwykle łatwe w użyciu i można je podłączyć do komputera w ciągu kilku chwil. Po zainstalowaniu odpowiedniego oprogramowania wystarczy wybrać tekst, który znajdzie się na etykiecie i wybrać odpowiedni rozmiar do drukowania. Dostępne są także drukarki z wyświetlaczem i klawiaturą. Dzięki temu nie trzeba ich nigdzie podłączać, a tylko napisać tekst etykiety. Następnie wystarczy włożyć pustą naklejkę i wydrukować.
 • Są idealne dla mniejszych firm, które zwracają uwagę na swoje koszty. Wykonywanie własnych druków etykiet pozwala kontrolować koszty, co powoduje oszczędności.

Oferowane przez nas urządzenia do drukowania etykiet, paragonów czy kodów kreskowych pochodzą od najlepszych producentów na rynku. Wygoda użytkowania, która oprócz prostego interfejsu zapewnia dobre dopasowanie urządzenia do dłoni, ułatwia korzystanie z przenośnych drukarek etykiet oraz czyni je wygodnymi i poręcznymi. Drukarka etykiet kurierskich działa szybko i precyzyjnie. W oferowanych przenośnych drukarkach etykiet dużą wagę przywiązywano do trwałości urządzenia – jakości obudowy, jej odporności na niekorzystne warunki zewnętrzne. Urządzenia te charakteryzują się również precyzją i wysoką jakością druku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl