Producenci

Drukarka Hewlett-Packard Color LaserJet Pro M454dn (W1Y44A)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 1 946,70 zł 1946.70
Cena netto: 1 582,68 zł
ilość szt.
Zyskujesz 190 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 68206

Opis

 Zmniejsz obciążenie pracą, skup się na biznesie

Skuteczne prowadzenie firmy opiera się na inteligentniejszej pracy. Drukarka HP Color LaserJet Pro M454 została zaprojektowana z myślą o rozwoju firmy i wyprzedzaniu konkurencji.

Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producent&oacute w mogą nie działać, a te, kt&oacute re działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości. Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

 • Drukowanie dwustronne
 • Dwupasmowa łączność Wi-Fi oraz łączność bezprzewodowa
 • Wbudowane funkcje zabezpieczeń
 • Obsługa HP Roam

Rozwiązanie stworzone z myślą o rozwoju firmy

 • Zmniejsz ilość papieru zużywanego w biurze korzystając z druku dwustronnego.
 • Wydruki dostępne natychmiast &ndash bez zbędnego czekania. To urządzenie szybko wychodzi z trybu uśpienia i drukuje z dużą prędkością.1
 • Drukuj bezprzewodowo, zar&oacute wno w trakcie połączenia z siecią, jak i bez niego dzięki dwupasmowej łączności Wi-Fi oraz Wi-Fi direct.2,3,4
 • Obsługa funkcji ROAM, aby można było drukować z dowolnego miejsca.5

Najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia HP6

 • Pakiet wbudowanych zabezpieczeń chroni drukarkę przed wykorzystaniem jej jako punktu wejściowego atak&oacute w.6
 • Zapewnij bezpieczeństwo informacji poufnych, dzięki opcjonalnemu uwierzytelnianiu kodem PIN / drukowaniu w trybie pull printing, aby przywracać zadania drukowania.7
 • Opcjonalne rozwiązanie HP JetAdvantage Security Manager pozwala na ustawianie konfiguracji i zatwierdzanie ustawień.8
 • Zapobiegaj potencjalnym atakom i podejmuj natychmiastowe działania, dzięki powiadomieniom dotyczącym bezpieczeństwa.9

Proste rozwiązanie usprawni Twoją pracę

 • Szybko skonfiguruj drukarkę i łatwo zarządzaj ustawieniami urządzenia, co pozwoli zwiększyć og&oacute lną wydajność drukowania.
 • Wykorzystaj przestrzeń w biurze dzięki drukarce, kt&oacute ra doskonale dopasowuje się do Twojego stylu pracy.
 • Pracuj bez op&oacute źnień i unikaj bałaganu dzięki tonerom wyposażonym w technologię automatycznego usuwania plomby.
 • Szybka i łatwa realizacja zadań dzięki prostemu, kolorowemu ekranowi dotykowemu 6,8 cm.

Wsp&oacute łczesny biznes to także zr&oacute wnoważony rozw&oacute j

 • Unikaj frustrującej konieczności ponownego drukowania, marnotrawstwa materiał&oacute w eksploatacyjnych oraz potrzeby korzystania z serwisu, używając oryginalnych wkład&oacute w z tonerem HP.
 • Oszczędzaj papier od razu po wyjęciu z opakowania. Druk dwustronny stanowi domyślne ustawienie w trybie oszczędzania papieru.10
 • Pozwala oszczędzić do 11% energii w stosunku do poprzednich produkt&oacute w.11
 • Oszczędzaj energię dzięki technologii HP Auto-on/Auto-off.12

1 Pomiar&oacute w dokonano z wykorzystaniem normy ISO/IEC 24734 z wyłączeniem pierwszego zestawu dokument&oacute w testowych. Rzeczywista szybkość zależy od konfiguracji systemu, używanego oprogramowania, sterownika i stopnia złożoności dokumentu. A4: czerń i biel / kolor, 9,9/12,4 s.

2 Tryb pracy bezprzewodowej obsługuje częstotliwości 2,4 GHz oraz 5 GHz. Może r&oacute wnież wymagać zainstalowania odpowiedniej aplikacji lub oprogramowania oraz rejestracji konta w usłudze HP ePrint. Niekt&oacute re funkcje wymagają zakupu opcjonalnych akcesori&oacute w. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.hp.com/go/mobileprinting.
3 Funkcja jest obsługiwana wyłącznie przez drukarki HP LaserJet Pro M454nw i M454dw. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunk&oacute w otoczenia i odległości od punktu dostępu może być mniejsza podczas aktywnych połączeń VPN.

4 Funkcja jest obsługiwana wyłącznie przez drukarki HP LaserJet Pro M454nw i M454dw. Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi być połączone bezpośrednio z siecią Wi-Fi urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki z obsługą Wireless Direct. W zależności od urządzenia przenośnego wymagana może być r&oacute wnież instalacja aplikacji lub sterownika. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.hp.com/go/businessmobileprinting.

5 Funkcja jest dostępna tylko dla modelu HP Color LaserJet Pro M452dw. Wymaga punktu dostępu bezprzewodowego oraz połączenia drukarki z internetem. Do korzystania z usług wymagana jest rejestracja. Dostępność aplikacji r&oacute żni się w zależności od kraju, języka i odrębnych ustaleń oraz wymaga aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Szczeg&oacute łowe informacje są dostępne na stronie hpconnected.com.

6 Na podstawie recenzji HP dotyczącej udostępnionych w roku 2019 funkcji zabezpieczeń drukarek tej samej klasy wśr&oacute d rozwiązań HP. Firma HP oferuje zestaw zabezpieczeń, kt&oacute re monitorują, wykrywają i automatycznie powstrzymują ataki, a następnie kontrolują integralność oprogramowania po ponownym uruchomieniu. Lista drukarek jest dostępna na stronie http://www.hp.com/go/PrintersThatProtect.

7 Drukowanie uwierzytelniane kodem PIN jest możliwe za pośrednictwem USB zainstalowanego z tyłu urządzenia.

8 Oprogramowanie HP JetAdvantage Security Manager należy zakupić oddzielnie. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.hp.com/go/securitymanager.

9 Natychmiastowe powiadomienia o zagrożeniach mogą pojawiać się na panelu sterowania urządzenia, kiedy pojawi się potencjalne zagrożenie złośliwymi działaniami lub wystąpi błąd albo zagrożony będzie kod oprogramowania układowego urządzenia. Jeśli taka sytuacja budzi obawy użytkownika, należy skontaktować się ze specjalistą IT albo, jeśli jest on niedostępny, z działem wsparcia technicznego HP, kt&oacute ry jest w stanie sprawdzić przyczynę zaistniałej sytuacji poprzez analizę danych syslog za pomocą standardowego narzędzia SIEM od McAfee, Splunk, Arcsight lub SIEMonster. Wiadomość o błędach na panelu sterowania może zawierać kod błędu na niebieskim ekranie w trakcie sprawdzania podpisu w postaci kodu lub instrukcji zapisu pamięci.

10 Wszystkie nowe produkty, kt&oacute re zostaną wprowadzone od jesieni 2019 roku, będą obejmowały globalnie sp&oacute jne, domyślne konfiguracje druku dwustronnego (na poziomie pakiet&oacute w/sterownik&oacute w). Od wiosny 2019 roku globalnie sp&oacute jne, domyślne konfiguracje druku dwustronnego będą obecne w większości produkt&oacute w i będą obejmowały najpopularniejsze sterowniki.

11 Na podstawie wewnętrznych test&oacute w HP przeprowadzonych za pomocą znormalizowanej wartości TEC, 2019.

12 Funkcje technologii HP Auto-On/Auto-Off zależą od drukarki i jej ustawień może być konieczna aktualizacja oprogramowania sprzętowego.

 

Specyfikacja:

Typ druku: laserowa kolorowa
Format druku: A4
Pamięć: 512 MB
Szybkość druku: mono do 27 stron A4/min
Dupleks: tak
Ethernet: tak
Wi-Fi: nie
Interfejs: USB (2.0 Hi-Speed)
Interfejs: USB Host
Interfejs: Ethernet (10/100/1000 Base-TX)
Waga: ok. 18,9 kg

Dane techniczne

Typ druku: laserowa
Format druku: A4
Dwustronne drukowanie (dupleks): Tak
Szybkość druku mono: do 27 stron A4/min
Porty - USB: Tak
Porty - Ethernet: Tak
Wi-Fi: Nie
Wi-Fi Direct: Nie
Porty: LPT (Centronics) Nie
Waga ok. 18,9 kg
Gwarancja 12 miesięcy
Naprawa drukarki: w serwisie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl