Producenci

Drukarka Hewlett-Packard HP Color LaserJet Enterprise M455dn (3PZ95A)

Dostępność: magazyn logistyczny
Cena: 2 377,70 zł 2377.70
Cena netto: 1 933,09 zł
ilość szt.
Zyskujesz 230 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 71983

Opis

Mała, ale potężna: najmniejsza drukarka HP Enterprise

Drukarka kolorowa klasy podstawowej HP Enterprise drukująca z szybkością do 28 str./min z najmocniejszymi zabezpieczeniami.1

Ta drukarka jest przeznaczona do użytku wyłącznie z wkładami wyposażonymi w nowy lub używany układ firmy HP. Wykorzystuje ona także dynamiczne zabezpieczenia do blokowania wkładó w z nieoryginalnym układem. Okresowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego pozwolą utrzymać skuteczność tych zabezpieczeń oraz zablokują wcześniej działające wkłady. Używany układ firmy HP umożliwia korzystanie z używanych, regenerowanych i powtó rnie napełnionych wkładó w. Więcej informacji: http://www.hp.com/learn/ds

Łatwość obsługi i zarządzania

 • Oprogramowanie układowe HP FutureSmart można zaktualizować w celu dodania najnowszych funkcji1, aby zoptymalizować inwestycję na kolejne lata.
 • Centralna kontrola środowiska druku dzięki rozwiązaniu HP Web Jetadmin &mdash i wsparcie dla sprawniejszej działalności firmy2.
 • Ułatwiaj pracę swoim pracownikom, dzięki spó jnemu środowisku użytkownika oraz intuicyjnym ikonom jak na tablecie.
 • Szybko skonfiguruj drukarkę i łatwo zarządzaj ustawieniami, co wpłynie na poprawę wydajności.

Najbezpieczniejsze drukowanie3 od HP

 • Kod sterujący systemu BIOS jest automatycznie sprawdzany podczas rozruchu, a w razie stwierdzenia problemó w naprawia się samoczynnie.
 • Z certyfikatem Common Criteria4 w celu ciągłego monitorowania działania pamięci oraz wykrywania i powstrzymywania atakó w w czasie rzeczywistym.
 • Oprogramowanie układowe jest automatycznie sprawdzane podczas rozruchu urządzenia, aby określić, czy jest autentyczne i podpisane cyfrowo przez HP.
 • Wychodzące połączenia sieciowe drukarki są kontrolowane w celu powstrzymywania podejrzanych żądań i udaremniania działania destrukcyjnego oprogramowania.
 • Chroń dane zapisywane w tej drukarce, takie jak klucze, hasła, certyfikaty itd., za pomocą wbudowanego rozwiązania HP Trusted Platform Module.5

Zwiększona produktywność zapewniająca wsparcie dla pracownikó w

 • Pozwó l swoim zespołom odnieść sukces, dzięki licznym rozwiązaniom od HP i innych firm oraz pomocnych czytnikó w kart.
 • Zapewnij bezpieczeństwo informacji poufnych, dzięki uwierzytelnianiu kodem PIN / drukowaniu w trybie pull printing, aby przywracać zadania drukowania.
 • Bądź zawsze w kontakcie dzięki opcjonalnemu akcesorium do łączności bezprzewodowej6, Bluetooth Low Energy oraz technologii NFC touch-to-print.
 • Drukuj bezpośrednio z poziomu kolorowego wyświetlacza o przekątnej 6,9 cm (2,7 cala).

Wspó łczesny biznes to także zró wnoważony rozwó j

 • Oszczędność papieru od razu po wyjęciu z opakowania. Drukowanie dwustronne (dupleks) jest ustawione na wartość domyślną w celu automatycznego oszczędzania.7
 • Zmniejszaj straty papieru i tonera poprzez drukowanie tylko tego, co jest naprawdę konieczne dzięki rozwiązaniu HP Secure Print.8
 • Oszczędzaj energię bez utraty wydajności &ndash ta drukarka ma certyfikaty ENERGY STAR i Blue Angel.
 • Usuń bariery i pomó ż spełnić standardy zgodności i dostępności za pomocą zestawu HP Accessibility Kit (któ ry zawiera nakładkę brajlowską i kleje dotykowe, uchwyt HP Access Handle i klawiaturę BigKeys LX) oraz kompatybilności dzięki rozwiązaniu HP Accessibility Assistant.

1 Niektó re funkcje wprowadzane na podstawie pó źniejszych aktualizacji oprogramowania układowego HP FutureSmart mogą nie być dostępne w starszych urządzeniach, np. w przypadku, gdy specyfikacje techniczne produktu ograniczają działanie nowej funkcji.

2  Aplikacja HP Web JetAdmin jest bezpłatna i dostępna do pobrania na stronie http://www.hp.com/go/webjetadmin.

3  Najbardziej zaawansowane wbudowane funkcje zabezpieczeń HP są dostępne w urządzeniach HP Managed i Enterprise z oprogramowaniem układowym HP FutureSmart w wersji 4.5 lub nowszej. Stwierdzenie na podstawie przeprowadzonej przez HP analizy opublikowanych w 2019 r. danych o cechach konkurencyjnych drukarek tej samej klasy. Tylko HP oferuje zabezpieczenia, któ re automatycznie wykrywają i powstrzymują ataki oraz przywracają sprawność, dzięki rozruchowi z samonaprawą, zgodne z wytycznymi NIST SP 800-193 dotyczącymi odporności cybernetycznej urządzeń. Lista kompatybilnych produktó w jest dostępna na stronie http://www.hp.com/go/PrintersThatProtect. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.hp.com/go/PrinterSecurityClaims.

4  Certyfikaty innych producentó w bazujące na wymogach normy Common Criteria Information Technology Security Evaluation ISO/IEC 15408 (stan na maj 2019 r.). Certyfikaty dotyczą urządzeń HP Managed i Enterprise z oprogramowaniem układowym HP FutureSmart w wersji 4.5.1 i pó źniejszej. Więcej informacji: https://www.commoncriteriaportal.org/files/epfiles/Certification%20Report%20-%20HP%20Intrusion%20Detection.pdf

5  Używanie akcesorium HP Trusted Platform Module może wymagać uaktualnienia oprogramowania układowego.

6 Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunkó w otoczenia i odległości od punktu dostępowego. Może być mniejsza podczas aktywnych połączeń VPN.

7  Zależy od specyfikacji konfiguracyjnej w danym kraju.

8  Aby włączyć funkcję HP Roam, niektó re urządzenia mogą wymagać aktualizacji oprogramowania układowego i opcjonalnego akcesorium w celu dodania funkcji ostrzegania Bluetooth® Low Energy (BLE). Może być wymagana subskrypcja. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.hp.com/go/roam.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa kolorowa
Format druku:A4
Pamięć:1280 MB
Szybkość druku: monodo 27 stron A4/min
Dupleks:tak
Ethernet:tak
Wi-Fi:nie
Interfejs:USB (2.0 Hi-Speed)
Interfejs:2x USB Host
Interfejs:Ethernet (10/100/1000T)
Waga:ok. 18,9 kg
Gwarancja:12 miesięcy - naprawa u klienta

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony