Producenci

Drukarka Laser Kolor A4 Xerox Versalink C410DN (C410V_DN)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 2 946,99 zł 2946.99
Cena netto: 2 395,93 zł
ilość szt.
Zyskujesz 290 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Xerox
Kod produktu: 72001

Opis

Doskonale niezawodna.

W drukarkach C410 prostota spotyka się z doskonałą niezawodnością i kompleksowym bezpieczeństwem. Te drukarki doskonale sprawdzają się w pracy. Dzięki odpowiednio dobranemu zakresowi funkcji, w tym szybkiemu drukowaniu, wydrukom wysokiej jakości i opcjonalnej łączności Wi-Fi, masz wszystko, czego potrzebujesz i żadnych zbędnych elementó w.

ŁATWA OBSŁUGA TO STANDARD

Drukarki kolorowe C410 są gotowe do ciężkiej pracy od razu po wyjęciu z opakowania &ndash bez pomocy działu IT. Aplikacja Xerox Easy Assist umożliwia bezproblemową konfigurację Wi-Fi za pośrednictwem telefonu komó rkowego, dlatego możesz rozpocząć drukowanie w kilka minut, a nie godzin.

To idealne rozwiązanie dla małych i średnich zespołó w, któ re potrzebują niezawodnego urządzenia do drukowania. Urządzenia są też niezwykle łatwe w użyciu, dzięki czemu zwiększają produktywność, zamiast utrudniać pracę. Ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala upraszcza interakcje z drukarką i wyraźnie informuje o jej stanie.

Dzięki codziennej niezawodności możesz mieć pewność, że urządzenia pracują ró wnie ciężko, jak Ty. To oznacza mniej spraw na głowie. Bez zmartwień związanych z drukarką możesz robić to, co robisz najlepiej.

WYGODNE, KOMPAKTOWE ROZMIARY

Czas i powierzchnia biurowa to Twoje głó wne priorytety. Dlatego te urządzenia zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby pomó c Ci w pełni je wykorzystać.

Drukarki kolorowe C410 są ciche, lekkie i mają niewielki rozmiar. Idealnie nadają się do niewielkich przestrzeni biurowych. To drukarki o odpowiedniej wielkości, któ re zmieszczą się pod blatem, w recepcji lub na biurku.

UŁATW SOBIE PRACĘ

Myślisz, że w celu wykonania czynności konserwacyjnych lub usunięcia problemó w musisz wzywać informatykó w? Niekoniecznie.

Zaawansowane narzędzia, takie jak Xerox Easy Assist, sterowniki druku Xerox oraz środowisko drukowania i skanowania Xerox, oferują funkcje zwiększające produktywność oraz ułatwiają instalację, użytkowanie, monitorowanie stanu i zarządzanie drukarką.

Ponadto drukarki kolorowe C410 są przeznaczone dla pracownikó w mobilnych, takich jak Ty i oferują wbudowaną obsługę funkcji Apple AirPrint, Mopria oraz Wi-Fi Direct.1

A funkcja drukowania plikó w pakietu Microsoft Office bezpośrednio z pamięci USB jeszcze bardziej ułatwia pracę.

OSZCZĘDNOŚCI I DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

Drukarki kolorowe C410 zostały wykonane w co najmniej 25% z plastiku pochodzącego z recyklingu, co nadaje nowe znaczenie pojęciu odpowiedzialności za środowisko. Urządzenia te spełniają najbardziej rygorystyczne na świecie standardy efektywności środowiskowej produktu, w tym EPEAT, Blue Angel i ENERGY STAR. Program Xerox Green World Alliance upraszcza zbieranie, ponowne wykorzystanie i recykling zużytych materiałó w do drukowania.2

JAKOŚĆ, KTÓ REJ NIE SPOSÓ B NIE ZAUWAŻYĆ

Drukarka kolorowa C410 wznosi codzienną komunikację na wyższy poziom dzięki intensywnym kolorom, któ re zachwycają odbiorcó w. 

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa kolorowa
Format druku:A4
Pamięć:1024 MB
Szybkość druku: monodo 40 stron A4/min
Dupleks:tak
Ethernet:tak
Wi-Fi:nie (opcja)
Interfejs:USB (2.0 Hi-Speed, Hi-Speed typ: B)
Interfejs:Ethernet
Waga:ok. 21 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony