Producenci

Drukarka Laserowa Kolor Xerox C230V_DNI

Dostępność: na zamówienie
Cena: 1 018,70 zł 1018.70
Cena netto: 828,21 zł
ilość szt.
Zyskujesz 100 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Xerox
Kod produktu: 69890

Opis

Pracuj wydajniej, gdziekolwiek jesteś

Poznaj drukarkę kolorową Xerox C230 i kolorową drukarkę wielofunkcyjną Xerox C235

Wspó łczesna praca wymaga drukarek, któ re są niezawodne, bezpieczne i łatwe w użyciu. Dotyczy to zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracownikó w zdalnych, któ rzy potrzebują technologii pracującej ró wnie ciężko, jak oni. Urządzenia zwiększające wydajność powinny ułatwiać pracę, a nie ją komplikować.

Drukarka kolorowa Xerox C230 i kolorowa drukarka wielofunkcyjna C235 to idealne rozwiązania dla małych zespołó w roboczych, biur domowych i niewielkich przestrzeni. Zapewniają wyjątkową niezawodność, wydajność oraz oszczędność kosztó w bez problemó w związanych z długą i skomplikowaną konfiguracją.

BŁYSKAWICZNA KONFIGURACJA

Rozpocznij pracę bez pomocy działu IT dzięki zautomatyzowanej instalacji sterownikó w za pomocą aplikacji Xerox Smart Start Installer. W połączeniu z łatwym dostępem do sieci Wi-Fi umożliwia szybką konfigurację w sieci domowej lub firmowej.

DRUK W KOLORZE

Nadaj nowy wymiar codziennym dokumentom, ożywiając je kolorami. Ułatwia to wizualizację danych, pozwala zwró cić uwagę na kluczowe szczegó ły i zwiększa wartość dodaną

CICHA PRACA, NIEWIELKI ROZMIAR I ZADZIWIAJĄCA WYDAJNOŚĆ

Mniejsze zapotrzebowanie na miejsce, cichsza praca i większa wydajność dzięki wydrukom w wysokiej rozdzielczości i dużej szybkości drukowania, któ ra nadąża za Twoim tempem pracy. Funkcje skanowania w kolorowej drukarce wielofunkcyjnej C235 pozwalają na szybkie i łatwe skanowanie dokumentó w do formatu cyfrowego.

DRUKUJ TAK, JAK CHCESZ

Wbudowane funkcje łączności Wi-Fi i obsługi druku mobilnego, takie jak Apple AirPrint, Mopria i Wi-Fi Direct pozwalają bezpiecznie i bezprzewodowo drukować dokumenty z urządzeń przenośnych, laptopó w, Chromebookó w i komputeró w stacjonarnych.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Sterowniki drukarki Xerox i aplikacja Xerox Print & Scan Experience zapewniają łatwy dostęp do funkcji drukowania i skanowania drukarki, bezpośrednio z laptopa lub komputera stacjonarnego. Oszczędzaj czas dzięki wygodnej obsłudze umożliwiającej konfigurację ustawień druku i typowych prac drukowania za pomocą jednego kliknięcia. Ró wnież skomplikowane zadania skanowania, takie jak automatyczne prostowanie, automatyczne przycinanie obrazó w oraz skanowanie paragonó w są teraz jeszcze łatwiejsze i szybsze.

NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

Wszechstronne funkcje bezpieczeństwa chronią przed coraz częstszymii bardziej wyrafinowanymi zagrożeniami cybernetycznymi, zabezpieczając dostęp i chroniąc poufne dane oraz dokumenty.

DŁUŻSZY CZAS PRACY, NIŻSZE KOSZTY, MNIEJSZA ILOŚĆ ODPADÓ W

Drukarka kolorowa C230 i kolorowa  drukarka wielofunkcyjna C235 zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności w codziennej pracy oraz niskich kosztach eksploatacji dzięki możliwości wyboru toneró w standardowych lub o dużej pojemności.

Uzyskanie certyfikatu EPEAT oznacza, że te produkty spełniają kompleksowe kryteria dotyczące projektowania, produkcji, zużycia energii i recyklingu. A nasz program Green World Alliance umożliwia bezproblemowy zwrot wkładó w toneru do recyklingu.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa kolorowa
Format druku:A4
Pamięć:256 MB
Szybkość druku: monodo 22 stron A4/min
Dupleks:tak
Ethernet:tak
Wi-Fi:tak
Interfejs:USB (2.0 Hi-Speed, typ: B)
Interfejs:Ethernet (10/100BaseTX)
Interfejs:Wireless (802.11b/g/n)
Interfejs:Wi-Fi Direct
Waga:ok. 16,1 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony