Producenci

Drukarka atramentowa Canon MAXIFY iB4150 (0972C006AA) + 3 lata gwarancji

Dostępność: na zamówienie
Cena: 618,70 zł 618.70
Cena netto: 503,01 zł
ilość szt.
Zyskujesz 60 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Canon
Kod produktu: 65445

Opis

  • Szybkie drukowanie: 24 obr./min w trybie monochromatycznym, 15,5 obr./min w trybie kolorowym
  • Łączność Wi-Fi i LAN
  • Drukowanie z popularnych usług w chmurze
  • Wysoka wydajność zbiornikó w z atramentem: 2500 stron czarno-białych / 1500 stron kolorowych
  • Pojemność rzędu 500 arkuszy zwiększa wydajność

Drukarka o wysokiej wydajności dla produktywnych biur

Kolorowa drukarka atramentowa, któ ra z uwagi na szybkość, pojemność i oszczędność bardzo przyda się w każdym małym biurze. Dzięki kasecie na papier o dużej pojemności (500 arkuszy) urządzenia Canon serii MAXIFY iB4150 wykonują imponujące wydruki z żywymi kolorami i wyraźnym tekstem przy użyciu odpornych na markery i tarcie atramentó w DRHD. Urządzenie Canon MAXIFY iB4150 drukuje w formacie A4 z bardzo dużą szybkością (24 obr./min w trybie monochromatycznym i 15,5 obr./min w trybie kolorowym), a czas wydruku pierwszej strony (FPOT) wynosi zaledwie 6 sekund.

Wyjątkowa oszczędność

Urządzenie Canon MAXIFY iB4150 zostało zaprojektowane z myślą o redukcji kosztó w eksploatacji &ndash od niskiego zużycia energii po wysoką wydajność zbiornikó w z atramentem i wymienianych pojedynczo zbiornikó w z kolorowym atramentem. Czarne wkłady zapewniają wydajność na poziomie 2500 stron, a kolorowe wkłady &ndash na poziomie 1500 stron (wg normy ISO). Dzięki temu pracownicy biura mogą skupić się na pracy bez konieczności ciągłego wymieniania wkładó w. Co więcej, dostępny jest opcjonalny, 4-kolorowy wielopak, któ ry umożliwia jeszcze bardziej ekonomiczne drukowanie.

Wszechstronne drukowanie w biurze

Urządzenie Canon MAXIFY iB4150 ułatwia wydajną pracę i skuteczną realizację zadań. Funkcja drukowania dwustronnego i obsługa ró żnych rozmiaró w i typó w papieru &ndash od papieru zwykłego A4 poprzez etykiety i koperty po papier fotograficzny &ndash ułatwia wykonywanie typowych zadań drukowania w biurze. Dzięki pakietowi łatwych w obsłudze funkcji urządzenie Canon MAXIFY iB4150 zapewnia wszystkie opcje drukowania potrzebne do typowego użytku biurowego.

W chmurze lub w urządzeniu przenośnym

Obsługa aplikacji Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria i Canon PRINT umożliwia szybkie i łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych. Użytkownicy mogą drukować nawet z popularnych usług w chmurze, w tym Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote i OneDrive. Wbudowany tryb punktu dostępu sprawia, że urządzenia przenośne mogą łączyć się z drukarkami bez użycia sieci Wi-Fi.

Łatwe zarządzanie i monitorowanie

Urządzenie Canon MAXIFY iB4150 zapewnia pracownikom małych biur wydruki o niewiarygodnej jakości i poprawia wydajność ich pracy. Ponadto udostępnia zaawansowane funkcje administracyjne, któ re upraszczają zarządzanie, konserwację i kontrolę. Zestaw dodatkowych opcji umożliwia administratorom systemó w szybkie i łatwe skonfigurowanie drukarki i ograniczenie zakresu dostępnych czynności.

Integracja z siecią dzięki protokołowi SNMP

Protokó ł SNMP (Simple Network Management Protocol) urządzenia Canon MAXIFY iB4150 ułatwia zintegrowanie drukarki z istniejącą siecią biurową. Protokó ł SNMP obsługuje całą gamę funkcji konserwacji i monitorowania, w tym odczyt poziomu atramentu, stanó w błędó w i licznikó w stron.

Specyfikacja:

Typ druku:atramentowa
Format druku:A4
Dupleks:tak
Szybkość druku: monodo 24 str./min
Ethernet:tak 10/100 Mb/s
Wi-Fi:tak IEEE802.11 b/g/n
Interfejs:USB Hi-Speed 2.0
Interfejs:Ethernet 10/100 Mb/s (automatyczne przełączanie
Interfejs:Wireless IEEE802.11 b/g/n
Waga:ok. 9,6 kg

Dane techniczne

Typ druku: atramentowa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony