Producenci

Drukarka laserowa kolorowa Hewlett-Packard Color LaserJet M552dn (B5L23A)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 2 286,71 zł 2286.71
Cena netto: 1 859,11 zł
ilość szt.
Zyskujesz 220 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 63465

Opis

  Większa wydajność pracy dzięki ekonomicznej, energooszczędnej drukarce z oryginalnymi wkładami z tonerem HP i technologią JetIntelligence, któ re zapewniają szybkie i łatwe drukowanie profesjonalnej jakości kolorowych dokumentó w.

Funkcje


Wysoka wydajność dostępna zawsze, gdy jest potrzebna.

      Drukuj z trybu uśpienia już w ciągu 9 sekund. Drukuj dwustronnie z taką samą prędkością, jak przy druku jednostronnym &ndash maks. 35 obrazy na minutę.

      Ta drukarka zużywa wyjątkowo mało energii &ndash dzięki inteligentnym funkcjom wykrywania nośnikó w oraz specjalnej technologii wykorzystania tonera.

      Szybko zarządzaj zadaniami i ustawieniami za pomocą 4-wierszowego, kolorowego wyświetlacza i 10-przyciskowej klawiatury do wprowadzania kodó w PIN.

      Stała, wysoka jakość druku dokumentó w na ró żnych nośnikach &ndash w tym A5 &ndash z automatycznym wykrywaniem nośnikó w.

Zapewnij prostą strukturę, ochronę i łatwą obsługę swoich drukarek.

      Centralna kontrola środowiska drukarek dzięki rozwiązaniu HP Web Jetadmin4 &ndash i wsparcie dla większej wydajności prowadzonej działalności.

      Chroń poufne dane biznesowe dzięki wbudowanym i opcjonalnym zabezpieczeniom HP JetAdvantage.

      Zapewnij swojemu zespołowi rozwiązanie, któ rego potrzebuje do odniesienia sukcesu. Łatwe tworzenie, wdrażanie i rozbudowa rozwiązań firmy HP i innych producentó w.

      Skuteczniejsze zabezpieczenia danych zapisanych w drukarce z wykorzystaniem opcjonalnego rozwiązania HP Trusted Platform Module.

Realizacja wszelkich wymogó w biznesowych pod względem drukowania.

      Łatwe drukowanie z ró żnych smartfonó w i tabletó w &ndash bez wymaganej konfiguracji lub aplikacji.

Większa liczba wydrukowanych stron, większa wydajność i lepsza ochrona.

      Oryginalne wkłady z tonerem HP i technologią JetIntelligence umożliwiają drukowanie większej liczby stron niż poprzednie modele.

      Profesjonalna jakość szybkiego druku, na któ rej możesz polegać &ndash toner HP ColorSphere 3 jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej drukarki HP.

      Pomó ż zapewnić autentyczną jakość HP, za któ rą płacisz, stosując technologie zapobiegające oszustwom oraz uwierzytelniające oryginalne wkłady.

      Drukuj zaraz po rozpakowaniu dzięki fabrycznie zainstalowanym wkładom drukującym. Można je wymienić na opcjonalne wkłady o wysokiej wydajności.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa kolor
Format druku:A4
Pamięć:1024 MB
Szybkość druku: monodo 33 stron A4/min
Dupleks:tak
Ethernet:tak
Wi-Fi:nie
Interfejs:USB 2.0 Hi-Speed
Interfejs:Ethernet 10/100/1000Base-TX
Waga:ok. 27,5 kg
Gwarancja:12 miesięcy - naprawa u klienta

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony