Producenci

Drukarka laserowa kolorowa Hewlett-Packard Laser Jet Enterprise M750dn (D3L09A)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 0,00 zł 0.00
Cena netto: 0,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 63249

Opis

Drukowanie dużych ilości profesjonalnej jakości dokumentó w w formatach od pocztó wkowego do SRA3. Duża produktywność dzięki intuicyjnym narzędziom do zarządzania i wygodnej funkcji drukowania z notebookó w, smartfonó w i tabletó w1.Wysokonakładowy druk profesjonalnych dokumentó w w kolorze, w wielu formatach. Stała wydajność dzięki intuicyjnym, łatwym w użyciu narzędziom do zarządzania. Możliwość wygodnego drukowania z notebookó w, smartfonó w lub tabletó w.1

Funkcje
Drukowanie w kolorze w formatach od pocztó wkowego do plakatowego

 • Zwiększenie możliwości firmy &mdash drukowanie prezentacji, atrakcyjnych raportó w i materiałó w marketingowych na szerokiej gramie nośnikó w, w formatach od pocztó wkowego do SRA3.
 • Drukowanie dużych nakładó w bez konieczności częstej zmiany papieru dzięki pojemności podajnikó w wynoszącej nawet 2350 arkuszy2.
 • Drukarka, któ ra automatycznie rozpoznaje format i rodzaj papieru w celu uzyskania najlepszych rezultató w, gwarantuje większą wydajność pracy.
 • Moduł automatycznego druku dwustronnego pozwala zwiększyć wydajność i wszechstronność3.

Doskonałe kolorowe wydruki z prędkością, jakiej wymaga Twoja firma

 • Druk dokumentó w A4 z prędkością nawet 30 str./min4.
 • Wydruk pierwszej strony z trybu gotowości w 10 sekund, a z trybu oszczędzania energii w 16 sekund dzięki technologii Instant-on.
 • Jednolita jakość drukowania &mdash technologie HP EasyColor i HP ImageREt zapewniają automatyczne uzyskanie wysokiej jakości, błyszczącego tekstu, tekstu graficznego, grafiki i obrazó w.
 • Oryginalne wkłady HP LaserJet z tonerem o wysokim połysku zapewniają wyrazisty kontrast i żywe kolory.

Łatwa w obsłudze i zarządzaniu drukarka, na któ rej można polegać.

 • Łatwe drukowanie ze smartfonó w, tabletó w i komputeró w przenośnych &mdash w pracy, w domu i w podró ży1.
 • Łatwa integracja sieci gigabitowej i zaawansowanych opcji zabezpieczeń z flotą drukarek.
 • Możliwość zdalnego nadzorowania floty drukarek z użyciem intuicyjnych narzędzi do zarządzania. Kontrola nad kosztami oraz drukiem w kolorze.
 • Szybkie drukowanie za pośrednictwem łatwo dostępnego portu USB. Dysk twardy z zabezpieczeniem HP High-Performance Secure5 zapewnia ochronę wrażliwych danych.

Zmniejszenie wpływu na środowisko.

 • Bardziej ekologiczne opakowanie &mdash bez pudełek, papieró w i instrukcji &mdash dzięki fabrycznie zainstalowanym kasetom z tonerem.
 • Mniej odpadó w i 50-procentowe ograniczenie zużycia papieru dzięki modułowi drukowania dwustronnego3.
 • Bezpłatny i łatwy recykling &mdash program HP Planet Partners zapewnia odpowiedzialną utylizację zwró conych wkładó w6.
 • Opakowanie HP ClearView7 umożliwia ograniczenie wpływu na środowisko dzięki mniejszej ilości zastosowanych materiałó w.

1   Przy drukowaniu lokalnym urządzenie przenośne i drukarka muszą być połączone z tą samą siecią. Drukowanie zdalne wymaga połączenia internetowego z drukarką HP obsługującą połączenia sieciowe. Wymagane mogą być ró wnież aplikacja lub oprogramowanie i zarejestrowane konto w serwisie HP ePrint. Korzystanie z bezprzewodowego połączenia szerokopasmowego za pomocą urządzeń przenośnych wymaga zawarcia oddzielnej umowy o świadczenie usług. Informacje o dostępności i zasięgu sieci można uzyskać u usługodawcy. Szczegó łowe informacje są dostępne na stronie www.hp.com/go/mobileprinting.2   Opcjonalny podajnik na 500 arkuszy i podajnik 3x500-sheet z podstawą są sprzedawane osobno i dostępne dla modeli n i dn.3   Automatyczny tryb drukowania dwustronnego jest dostępny tylko w modelach dn i xh.4   Pomiaró w dokonano z wykorzystaniem normy ISO/IEC 24734 (z wyłączeniem pierwszego zestawu dokumentó w testowych). Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hp.com/go/printerclaims. Prędkość druku zależy od konfiguracji systemu, wykorzystywanego oprogramowania, sterownika i stopnia złożoności drukowanych prac.6   Dostępność programu może być ró żna. Obecnie program HP Planet Partners umożliwia zwrot i recykling wkładó w drukujących HP w ponad 50 krajach i terytoriach całego świata. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.hp.com/recycle, można tam także poprosić o udostępnienie kopert zwrotnych oraz pudeł do gromadzenia wkładó w przeznaczonych do zwrotu.7   Opakowanie HP ClearView jest dostępne tylko dla modelu xh.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa kolor
Format druku:A3
Pamięć:1024 MB
Szybkość druku: monodo 30 stron A4/min
Dupleks:tak
Ethernet:tak
Wi-Fi:nie
Interfejs:USB 2.0
Interfejs:Ethernet 1 port Gigabit Ethernet 10/100/1000T
Waga:ok. 52,4 kg
Gwarancja:12 miesięcy - naprawa u klienta

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony