Producenci

Drukarka laserowa kolorowa Hewlett-Packard LaserJet Enterprise Flow M880z+ (A2W76A)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 36 997,00 zł 36997.00
Cena netto: 30 078,86 zł
ilość szt.
Zyskujesz 3 690 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 63152

Opis

To najbardziej zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne dla firmy ułatwia i przyspiesza realizację zadań oraz zapewnia opcje wykańczania dokumentó w i udostępniania plikó w. Zapewnij użytkownikom łatwy, bezpośredni dostęp do tego urządzenia wielofunkcyjnego za pomocą funkcji druku z urządzeń przenośnych i dzięki technologii Tough-to-Print1,2.Dla firm wymagających przyspieszenia i ułatwienia obsługi zadań za pomocą urządzeń wielofunkcyjnych, któ re obsługują użytkownikó w z całego biura. Zapewnia sprawną realizację projektó w z łatwymi opcjami wysyłania i wykańczania oraz drukiem z urządzeń przenośnych dzięki technologii Touch-to-Print1,2.

Funkcje
Zapewnia zespołom roboczym prędkość, jakiej potrzebują.

 • Bezproblemowe skanowanie w działach firmy: Funkcja HP EveryPage wykrywa od razu potencjalne błędy i pominięte strony.
 • Zarządzanie treściami w całkiem nowy sposó b dzięki rozwiązaniu HP Flow CM Enterprise3.
 • Jednoetapowe skanowanie dokumentó w i wysyłanie ich do programu Microsoft® SharePoint® , dzięki czemu nie trzeba używać poczty elektronicznej.
 • Łatwe zwiększenie wydajności dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowemu i dużej, wysuwanej klawiaturze.

Utrzymaj dobre wyniki swojej firmy.

 • Obustronny zapis &mdash szybsze, jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne.
 • Łatwe skanowanie do plikó w z możliwością szybkiego wyszukiwania, dzięki wbudowanemu oprogramowaniu do optycznego rozpoznawania znakó w.
 • Oszczędność czasu działu informatycznego i łatwe drukowanie dla całej firmy dzięki zastosowaniu jednego sterownika dla wszystkich urządzeń HP4.
 • Zapewnij pracownikom możliwość szybszej realizacji dużych zadań z wyborem ró żnych opcji wykańczania5.

Większa wydajność dzięki drukowaniu z urządzeń przenośnych.

 • Zapewnia użytkownikom łatwy, bezpośredni dostęp do druku bezprzewodowego i technologii Touch-to-Print6.
 • Drukowanie mobilne w zasięgu ręki &mdash wygoda korzystania z technologii Touch-to-Print w urządzeniach przenośnych2.
 • Zapewnij pracownikom możliwość drukowania z urządzeń przenośnych z wbudowaną obsługą druku lub z zainstalowaną aplikacją i oprogramowaniem HP ePrint1.
 • Bezprzewodowe drukowanie z urządzeń typu iPad® , iPhone® lub iPod touch® 7.

Zainwestuj tylko raz, łatwo się rozwijaj i sprawnie zarządzaj.

 • Rozszerz swoje opcje: łatwa aktualizacja oprogramowania firmowego w czasie wybranym przez użytkownika oraz łatwa integracja rozwiązań i urządzeń.
 • Pomaga budować wydajność biznesową. Centralne monitorowanie i sterowanie drukarkami za pomocą rozwiązania HP Web Jetadmin8.
 • Zastosuj reguły pomagające chronić wszystkie urządzenia HP przy użyciu funkcji HP Imaging and Printing Center9.
 • Zabezpiecz dane poufne przesyłane do urządzenia wielofunkcyjnego przy użyciu dysku twardego HP High-Performance Secure.

1   Drukowanie lokalne wymaga podłączenia urządzenia przenośnego i drukarki do tej samej sieci lub bezpośredniego połączenia bezprzewodowego z drukarką. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunkó w otoczenia i odległości od punktu dostępowego. Tryb bezprzewodowy obsługuje wyłącznie częstotliwość 2,4 GHz. Drukowanie zdalne wymaga połączenia internetowego z drukarką podłączoną do sieci. Wymagane mogą być ró wnież aplikacja lub oprogramowanie i zarejestrowane konto w serwisie HP ePrint. Korzystanie z bezprzewodowego połączenia szerokopasmowego za pomocą urządzeń przenośnych wymaga zawarcia oddzielnej umowy o świadczenie usług. Informacje o dostępności i zasięgu sieci można uzyskać u usługodawcy. Szczegó łowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/mobileprinting.2   Technologia Touch-to-Print w standardzie z kolorowym urządzeniem wielofunkcyjnym HP LaserJet Enterprise Flow M880z+ D7P71A &ndash opcjonalnie ró wnież w kolorowych urządzeniach wielofunkcyjnych HP LaserJet Enterprise Flow M880z+ A2W76A i M880z A2W75A. Urządzenia przenośne muszą obsługiwać druk za pośrednictwem technologii NFC. Lista obsługiwanych urządzeń jest dostępna na stronie hp.com/go/mobileprinting.3   Usługa HP Flow CM i nie jest dostępna we wszystkich regionach. Do wysyłania i pobierania plikó w wymagane jest połączenie sieciowe. Wymagane może być dodatkowe oprogramowanie i licencje.4   Uniwersalny sterownik drukowania HP jest bezpłatny i dostępny do pobrania na stronie hp.com/go/upd.5   Opcje zarządzania papierem należy zakupić osobno.6   Funkcja bezpośredniego druku bezprzewodowego jest standardem w kolorowych urządzeniach wielofunkcyjnych HP LaserJet Enterprise Flow M880z+ D7P71A i można ją dodać jako opcję do kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych HP LaserJet Enterprise M880z+ A2W76A i M880z A2W75A. Urządzenia przenośne mogą wymagać zainstalowania aplikacji lub sterownika. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunkó w pracy i odległości od drukarki. Szczegó łowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/wirelessprinting.7   Obsługuje systemy OS X® Lion i OS X Mountain Lion oraz następujące urządzenia z systemem iOS 4.2 lub nowszą wersją: iPad® (wszystkie modele), iPhone® (3GS lub nowsza wersja) oraz iPod touch® (trzeciej generacji lub nowsza wersja). Wspó łpracuje z drukarkami HP obsługującymi technologię AirPrint i wymaga połączenia drukarki z tą samą siecią, z któ rą jest połączone urządzenie z systemem OS X lub iOS. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunkó w pracy i odległości od punktu dostępowego. OS X, iPad, iPhone oraz iPod touch są znakami towarowymi Apple® Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach. AirPrint&trade i logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc.8   Aplikacja HP Web Jetadmin jest bezpłatna i dostępna do pobrania na stronie hp.com/go/webjetadmin.9   Aplikacje HP Imaging and Printing Security Center muszą zostać zakupione osobno.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa kolor
Format druku:A3
Pamięć:1536 MB
Szybkość druku: monodo 46 stron A4/min
Dupleks:tak
Faks:tak
Rozdzielczość skanera:do 600x600 dpi
Maks. gramatura:do 220 g/m
Ethernet:tak
Wi-Fi:nie
Interfejs:USB 2.0
Interfejs:Ethernet Gigabit Ethernet 10/100/1000T
Interfejs:Foreign
Interfejs:HIP 1 gniazdo Hardware Integration Pocket (HIP)
Interfejs:RJ-11 1 gniazdo Fax
Waga:ok. 152,9 kg
Gwarancja:12 miesięcy - naprawa u klienta

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony