Producenci

Drukarka laserowa kolorowa Samsung /HP SL-C1810W (SS204C)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 998,70 zł 998.70
Cena netto: 811,95 zł
ilość szt.
Zyskujesz 90 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Samsung
Kod produktu: 63752

Opis

Dotknij i drukuj!

Wystarczy jedno dotknięcie ekranu dotykowego urządzenia przenośnego, aby za pomocą drukarki Samsung Xpress C1810W wydrukować cokolwiek zechcesz.

Łatwa rejestracja w Google Cloud

Usługa Google Cloud Print umożliwia podłączanie się i drukowanie z dowolnego miejsca. Dotknij smartfon i aktywuj połączenie z drukarką &ndash nastąpi automatyczne przekierowanie do chmury. Logowanie nie jest wymagane.

Nie czekaj, aż ktoś z serwisu zajmie się drukarką.

Wystąpił jakiś denerwujący błąd w drukarce? Nie musisz już dzwonić po pomoc techniczną, jeśli masz smartfon obsługujący technologię NFC. Połącz smartfon z drukarką. Na ekranie wyświetli się szereg porad z propozycjami rozwiązania problemu i filmó w instruktażowych.

Teraz każda grupa robocza może korzystać z profesjonalnych kolorowych wydrukó w

Niezależnie od wielkości zespołu i liczby zadań możesz polegać na drukarce C1810W w kwestii stałego dostarczania profesjonalnych wydrukó w o wysokiej jakości koloró w. Bo odrobina mniej znaczy, że nie jest wystarczająco dobrze. Wyraźne wydruki obrazó w i tekstu Unikalna technologia ReCP (Rendering Engine for Clean Pages) poprawia jakość i wyrazistość wydrukó w. Powoduje ona automatyczne dodawanie kropek na brzegach obrazó w i znakó w, dzięki czemu kontury są ostrzejsze i wyraźnie zaznaczone. Ponadto eliminuje białe przerwy między kolorowymi obszarami, któ re często są widoczne w przypadku innych drukarek. W efekcie Ty i Twó j zespó ł uzyskujecie perfekcyjne kolorowe wydruki. Żywsze kolory Toner polimeryzowany jest jednym z najbardziej innowacyjnych, przełomowych rozwiązań opracowanych przez nas w ostatnich latach. Rewolucyjne cząstki wkładu drukującego są mniejsze i bardziej jednorodne, dzięki czemu linie są wyraźniejsze, odcienie lepiej zaznaczone, a barwy bardziej nasycone. Większa zawartość wosku nie tylko zwiększa połysk drukowanych obrazó w, ale ró wnież wydłuża ich trwałość, zapobiegając niepożądanemu blaknięciu koloró w. Z kolei z uwagi na fakt, iż toner polimeryzowany nakładany jest cieńszą warstwą przy niższych temperaturach stopienia, istnieje mniejsze ryzyko zwijania się papieru, a drukarka zużywa mniej energii.

Lepsze parametry drukowania

Zacznij zwiększać wydajność swojej firmy od drukarki. Możliwość drukowania 18/18 stron na minutę i wydruk pierwszej strony w ciągu zaledwie 16 sekund gwarantują, że model C1810W nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Większa moc, wyższa wydajność Dzięki mocy dwó ch rdzeni urządzenie może przetwarzać pliki robocze ró wnocześnie, co zapewnia jego szybszą pracę. Pamięć 256 MB gwarantuje szybszą obsługę kolejki zadań drukowania, nawet w przypadku dużych plikó w, skracając czas oczekiwania na wydruki. Podsumowując: model C1810W sprawdza się doskonale, gdy masz dużo do wydrukowania i mało czasu.

Niskie koszty drukowania

Zachowaj kontrolę nad kosztami drukowania przez cały okres użytkowania drukarki. Niski koszt wydruku za stronę umożliwia zmniejszenie kosztó w działalności firmy. Wysoka wydajność, niskie koszty Wysoko wydajne wkłady drukujące oznaczają rzadszą wymianę tonera, co pozwala zaoszczędzić czas, z kolei niska cena zakupu wkładu zmniejsza koszt wydruku za stronę. Wszystko to znacznie obniża całkowity koszt eksploatacji urządzenia. Mniejsze zużycie energii, niższe rachunki Obniżając zużycie energii, możesz zmniejszyć koszty swojej działalności. Innowacyjny toner polimeryzowany wymaga niższej temperatury stopienia, co w efekcie obniża pobó r energii. Dwurdzeniowy procesor ró wnież zużywa mniej energii podczas pracy. Zużywa standardowo zaledwie 1,3  kWh (TEC) i poniżej 1,52 kWh (włączony tryb Wi-Fi Direct) &mdash według pomiaró w Energy Star Drukowanie w trybie Eco Wystarczy nacisnąć przycisk ECO, aby korzystać z inteligentnych funkcji, któ re można indywidualnie konfigurować przy użyciu sterownika drukarki. Tryb ten umożliwia drukowanie kilku stron na jednym arkuszu, pomijanie pustych stron i drukowanie w skali szarości zamiast w kolorze. Dzięki temu bez wysiłku oszczędzasz papier, toner, energię i pieniądze.

Drukuj bezprzewodowo, udostępniaj, kiedy chcesz

Drukowanie z urządzeń przenośnych bez wysiłku, z imponującą kompatybilnością, zoptymalizowane pod kątem dowolnego zadania i sytuacji. Z usługi Google Cloud Print można korzystać z poziomu smartfona, tabletu, Google Chrome Booka, komputera stacjonarnego oraz innych urządzeń z dostępem do Internetu.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa kolor
Format:A4
Pamięć:256 MB
Dupleks:nie
Interfejs:USB 2.0
Interfejs:Ethernet 10 / 100 / 1 000 Base Tx
Interfejs:wireless 802.11b/g/n
Interfejs:NFC
Waga:ok. 16,62 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony