Producenci

Drukarka laserowa kolorowa Xerox Phaser 6515DN (6515V_DN)

Dostępność: magazyn logistyczny
Cena: 2 339,00 zł 2339.00
Cena netto: 1 901,63 zł
ilość szt.
Zyskujesz 230 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Xerox
Kod produktu: 65109

Opis

Czas to pieniądz, a to urządzenie jest tworzone w celu uproszczenia i zautomatyzowania czasochłonnych zadań, któ re często obniżają zyski.

- Obsługa przez panel dotykowy.

Nasz najnowszy panel sterowania z kolorowym ekranem dotykowym oferuje aplikacje i jest obsługiwany jak tablet, za pomocą gestó w i dotyku wieloma palcami. Można go dostosować odpowiednio do przepływu pracy, a dzięki znanym ze smartfonó w ruchom i gestom nawigacja jest intuicyjna.

- Jednostka połączona z chmurą.

Wystarczy kilka prostych krokó w, aby drukarka wielofunkcyjna była gotowa do skanowania lub drukowania bezpośrednio z chmury. Urządzenia obsługują skanowanie do poczty e-mail, protokó ł FTP, sieci, a także bardziej prozaiczne &ndash takie jak wbudowane gniazda USB na panelu przednim i tylnym.

-Łatwe zarządzanie.

Zaprojektowany od nowa wbudowany serwer sieci Web jest łatwy w użyciu i responsywny, dlatego można łatwo zarządzać drukarką lub drukarką wielofunkcyjną, będąc przy biurku lub w drodze.

- Bezpieczeństwo.

Trzymaj wrażliwe dokumenty z dala od niepowołanych odbiorcó w dzięki najnowocześniejszym funkcjom zabezpieczeń, takim jak IPsec, SNMPv3, filtrowanie IP i drukowanie zabezpieczone.

- Niesamowita jakość obrazu

Każda firma, niezależnie od profilu, doceni nasze najnowsze innowacje w dziedzinie jakości druku kolorowego.

-Unowocześniony toner.

WorkCentre 6515 wykorzystuje nowy toner Xerox EA, któ ry został zaprojektowany w celu zapewnienia lepszego odwzorowania punktó w i zmniejszenia ilości  odpadó w toneru. A ponieważ topi się on w niższej temperaturze, pozwala także na oszczędność energii.

-Zadziwiająca rozdzielczość.
 
Mniejsze drobiny toneru umożliwiają uzyskanie drobniejszych szczegó łó w, a natywna rozdzielczość 1200 x 2400 dpi nadaje wydrukom precyzyjny i wyrafinowany wygląd, dzięki czemu przyciągają uwagę.

- Wierne kolory.

Symulacje koloró w jednolitych zgodnych z paletą barw PANTONE Colour i technologia korekcji koloró w firmy Xerox zapewnia rezultat zgodny z oczekiwaniami.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa kolor
Format druku:A4
Pamięć:2048 MB
Szybkość druku: monodo 28 stron A4/min
Dupleks:tak
Faks:tak
Rozdzielczość skanera:do 600x600 dpi
Maks. gramatura:do 220 g/m
Ethernet:tak
Wi-Fi:nie
Interfejs:USB (3.0)
Interfejs:Ethernet (10/100/1000Base-T)
Waga:ok. 30,7 kg
Gwarancja:24 miesiące - naprawa u klienta

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony