Producenci

Drukarka laserowa mono Hewlett-Packard LaserJet Enterprise M806dn (CZ244A) (jest na magazynie)

Dostępność: magazyn kraków
Cena: 9 999,00 zł 9999.00
Cena netto: 8 129,27 zł
ilość szt.
Zyskujesz 990 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 63167
Pin It

Opis

Ta drukarka A3 HP LaserJet umożliwia szybką realizację zleceń drukowania dzięki dodatkowej, dużej pojemności podajnika i uniwersalnym opcjom zarządzania papierem. Drukowanie z poziomu urządzeń przenośnych jest łatwe dzięki bezpośredniemu drukowi bezprzewodowemu1 i technologii Touch-to-Print2. Łatwe możliwości rozbudowy zapewniają ochronę inwestycjiIdealne rozwiązanie dla zwiększenia produktywności i wydajności całego przedsiębiorstwa. Zapewnij swoim zespołom narzędzia do szybkiej realizacji nawet największych zleceń druku dzięki najlepszej w swojej klasie drukarce HP A3, któ ra umożliwia drukowanie w ruchu. Łatwe możliwości rozbudowy zapewniają ochronę inwestycji.

FunkcjeZwiększ wydajność: zapewnij lepszą efektywność pracy w zespołach roboczych.

  • Szybkie i łatwe drukowanie dużych zleceń z prędkością do 56 str./min A4 dzięki dodatkowej pojemności podajnika na maks. 4600 arkuszy3. Wszechstronne opcje zarządzania papierem obejmują zszywacz/system układania/dziurkowania i tworzenia broszur4.
  • Uproszczenie zadań w zasięgu ręki &mdash zapewnij użytkownikom możliwości szybkiego wykonywania zadań za pomocą dużego, kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 10,9 cm (4,3").
  • Pełna prostota &mdash łatwe drukowanie z jednym, wspó lnym sterownikiem.5.*Nie czekaj, lecz drukuj od razu i oszczędzaj energię dzięki technologii Instant-on.

Jedna inwestycja i łatwa rozbudowa.

  • Kontroluj i monitoruj drukarki na poziomie centralnym nawet z daleka za pośrednictwem systemu HP Web Jetadmin6.
  • Wprowadź strategię ochrony dla całej floty urządzeń HP z oprogramowaniem HP Imaging and Printing Center7.
  • Bezpośrednie zabezpieczenie drukarek HP Instant-on8 i ochrona poufnych danych wysyłanych do drukarki za pomocą dysku twardego HP High-Performance Secure9.
  • Drukowanie po weryfikacji tożsamości &mdash uwierzytelnianie danych użytkownikó w pomaga chronić zlecenia drukowania.

Większa wydajność druku z poziomu urządzeń przenośnych.

  • Drukowanie z poziomu urządzeń przenośnych jest proste dzięki bezpośredniemu drukowaniu bezprzewodowemu1 i technologii Touch-to-Print2.
  • Zapewnij pracownikom możliwość drukowania z poziomu urządzeń przenośnych z wbudowaną obsługą drukowania lub z zainstalowaną aplikacją i oprogramowaniem HP ePrint10.
  • Proste drukowanie z urządzeniami Apple® &mdash umożliwia użytkownikom drukowanie bezprzewodowe z poziomu urządzeń typu iPad® , iPhone® lub iPod touch® 11.

1   Bezprzewodowe drukowanie w standardzie z drukarką HP LaserJet Enterprise M806x+ D7P69A &ndash opcjonalnie ró wnież w drukarkach HP LaserJet Enterprise M806dn i M806x+ CZ245A. Urządzenia przenośne mogą wymagać zainstalowania aplikacji lub sterownika. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunkó w pracy i odległości od drukarki. Szczegó łowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/wirelessprinting.
2   Technologia Touch-to-Print w standardzie z drukarką HP LaserJet Enterprise M806x+ D7P69A &ndash opcjonalnie ró wnież w drukarkach HP LaserJet Enterprise M806dn i M806x+ CZ245A. Urządzenia przenośne muszą obsługiwać druk za pośrednictwem modułu NFC.
3   Maksymalna pojemność 4600 arkuszy w standardzie z drukarką HP LaserJet Enterprise M806x+ D7P69A i M806x+ CZ245A &ndash dostępna ró wnież w modelu HP LaserJet Enterprise M806dn z opcjonalnym podajnikiem o dużej pojemności na 3500 arkuszy.
4   zszywacz/system układania z 2 pojemnikami, zszywacz/system układania/dziurkowania i tworzenia broszur z 2 pojemnikami są akcesoriami opcjonalnymi. Należy zakupić osobno.
5   Uniwersalny sterownik drukowania HP jest bezpłatny i dostępny do pobrania na stronie hp.com/go/upd.
6   Aplikacja HP Web Jetadmin jest bezpłatna i dostępna do pobrania na stronie hp.com/go/webjetadmin.
7   Aplikacje HP Imaging and Printing Security Center muszą zostać zakupione osobno.
8   HP Instant-on Security jest częścią oprogramowania HP Imaging and Printing Security Center i wymaga osobnego zakupu.
9   Dysk twardy HP High-Performance Secure nie jest dostępny dla drukarek HP LaserJet Enterprise M806dn i nie może zostać zakupiony osobno.
10   Drukowanie lokalne wymaga podłączenia urządzenia przenośnego i drukarki do tej samej sieci lub bezpośredniego połączenia bezprzewodowego z drukarką. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunkó w pracy i odległości od punktu dostępowego. Praca bezprzewodowa obsługuje wyłącznie częstotliwość 2,4 GHz. Drukowanie zdalne wymaga połączenia internetowego z drukarką obsługującą połączenia sieciowe. Wymagane mogą być ró wnież aplikacja lub oprogramowanie i zarejestrowane konto w serwisie HP ePrint. Korzystanie z bezprzewodowego połączenia szerokopasmowego za pomocą urządzeń przenośnych wymaga zawarcia oddzielnej umowy o świadczenie usług. Informacje o dostępności i zasięgu sieci można uzyskać u usługodawcy. Szczegó łowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/mobileprinting.
11   Obsługuje systemy OS X® Lion i OS X Mountain Lion oraz następujące urządzenia z systemem iOS 4.2 lub nowszym: iPad® (wszystkie modele), iPhone® (3GS lub nowsza wersja) oraz iPod touch® (trzeciej generacji lub nowszy). Wspó łpracuje z drukarkami HP obsługującymi technologię AirPrint i wymaga połączenia drukarki z tą samą siecią, z któ rą jest połączone urządzenie z systemem OS X lub iOS. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunkó w pracy i odległości od punktu dostępowego. OS X, iPad, iPhone oraz iPod touch są znakami towarowymi Apple® Inc. zastrzeżonymi w USA i w innych krajach. AirPrint&trade i logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa monochromatyczna
Format druku:A3
Toner startowy:do 34500 str. A4 (wg normy producenta, wydruk ciągły)
Pamięć:1024 MB
Szybkość druku: monodo 56 stron A4/min
Dupleks:tak
Ethernet:tak
Wi-Fi:opcja
Interfejs:USB 2.0
Interfejs:Ethernet 10/100/1000T
Waga:ok. 76,1 kg
Gwarancja:12 miesięcy - naprawa u klienta

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony