Producenci

Drukarka laserowa mono Hewlett-Packard LaserJet PRO M404dn (W1A53A#B19) - dostępny na magazynie

Dostępność: magazyn kraków
Cena: 1 005,00 zł 1005.00
Cena netto: 817,07 zł
ilość szt.
Zyskujesz 100 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 67830
Pin It

Opis

Zmniejsz obciążenie pracą, skup się na biznesie

Skuteczne prowadzenie firmy opiera się na efektywniejszej pracy. Drukarka HP LaserJet Pro M404 została zaprojektowana z myślą o rozwoju firmy i wyprzedzaniu konkurencji.

Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentó w mogą nie działać, a te, któ re działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości. Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

 • Drukowanie dwustronne
 • Dwupasmowa łączność Wi-Fi oraz łączność bezprzewodowa
 • Wbudowane funkcje zabezpieczeń
 • Obsługa HP Roam
 • Oszczędność energii do 18%
 • Wkład z tonerem o wysokiej wydajności

Rozwiązanie stworzone z myślą o rozwoju firmy

 • Zmniejsz ilość papieru zużywanego w biurze korzystając z druku dwustronnego.
 • Wydruki dostępne natychmiast &ndash bez zbędnego czekania. To urządzenie szybko wychodzi z trybu uśpienia i drukuje z dużą prędkością.1
 • Korzystaj z możliwości bezprzewodowego druku nawet wtedy, kiedy nie masz połączenia z siecią. Pozostań w kontakcie dzięki dwupasmowej łączności Wi-Fi oraz Wi-Fi direct.2,3,4
 • Łatwe drukowanie z każdego urządzenia, w dowolnym miejscu, na wybranej drukarce HP &ndash bezpiecznie za pośrednictwem chmury.5

Najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia HP &ndash wykrywają i powstrzymują ataki6

 • Wbudowane zabezpieczenia chronią drukarkę przed wykorzystaniem jej jako punktu wejściowego atakó w.6
 • Zapewnij bezpieczeństwo informacji poufnych, dzięki opcjonalnemu uwierzytelnianiu kodem PIN / drukowaniu w trybie pull printing, aby przywracać zadania drukowania.7
 • Opcjonalne rozwiązanie HP JetAdvantage Security Manager pozwala na ustawianie konfiguracji.
 • Zapobiegaj potencjalnym atakom i podejmuj natychmiastowe działania dzięki powiadomieniom dotyczącym bezpieczeństwa.8

Proste rozwiązanie usprawni Twoją pracę

 • Szybko skonfiguruj drukarkę i łatwo zarządzaj ustawieniami urządzenia, co pozwoli zwiększyć ogó lną wydajność drukowania.
 • Wykorzystaj dostępną przestrzeń w biurze dzięki drukarce, któ ra doskonale dopasowuje się do Twojego stylu pracy.
 • Szybkie podłączenie i rozpoczęcie drukowania, dzięki prostej konfiguracji sieci Wi-Fi za pomocą smartfona.
 • Pracuj bez opó źnień i unikaj bałaganu dzięki tuszom wyposażonym w technologię automatycznego usuwania plomby

Wspó łczesny biznes to także zró wnoważony rozwó j

 • Unikaj frustrującej konieczności ponownego drukowania, marnotrawstwa materiałó w eksploatacyjnych oraz potrzeby korzystania z serwisu, używając oryginalnych wkładó w z tonerem HP.
 • Oszczędzaj papier od razu po wyjęciu z opakowania Druk dwustronny stanowi domyślne ustawienie w trybie oszczędzania papieru.9
 • Pozwala zaoszczędzić do 18% energii w stosunku do poprzednich produktó w.10
 • Oszczędzaj energię dzięki technologii HP Auto-on/Auto-off.11

1 Pomiaró w dokonano z wykorzystaniem normy ISO/IEC 24734 z wyłączeniem pierwszego zestawu dokumentó w testowych. Rzeczywista szybkość zależy od konfiguracji systemu, używanego oprogramowania, sterownika i stopnia złożoności dokumentu.

2 Tryb pracy bezprzewodowej obsługuje częstotliwości 2,4 GHz oraz 5 GHz. Może ró wnież wymagać zainstalowania odpowiedniej aplikacji lub oprogramowania oraz rejestracji konta w usłudze HP ePrint. Niektó re funkcje wymagają zakupu opcjonalnych akcesorió w. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.hp.com/go/mobileprinting.

3 Funkcja jest obsługiwana wyłącznie przez urządzenie HP LaserJet Pro M404dw. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunkó w otoczenia i odległości od punktu dostępu może być mniejsza podczas aktywnych połączeń VPN.

4 Funkcja jest obsługiwana wyłącznie przez urządzenie HP LaserJet Pro M404dw. Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi być połączone bezpośrednio z siecią Wi-Fi urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki z obsługą Wireless Direct. W zależności od urządzenia przenośnego wymagana może być ró wnież aplikacja lub sterownik. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.hp.com/go/businessmobileprinting.

5 Aby włączyć funkcję HP Roam, niektó re urządzenia mogą wymagać aktualizacji oprogramowania układowego i opcjonalnego akcesorium w celu dodania funkcji ostrzegania Bluetooth® Low Energy (BLE). Może wymagać subskrypcji lub akcesorió w. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.hp.com/go/roam.

6 Na podstawie recenzji HP dotyczącej udostępnionych w roku 2019 funkcji zabezpieczeń drukarek tej samej klasy wśró d rozwiązań HP. Firma HP oferuje zestaw zabezpieczeń, któ re monitorują, wykrywają i automatycznie powstrzymują ataki, a następnie kontrolują integralność oprogramowania po ponownym uruchomieniu. Lista drukarek jest dostępna na stronie http://www.hp.com/go/PrintersThatProtect.

7 Drukowanie uwierzytelniane kodem PIN jest możliwe za pośrednictwem USB zainstalowanego z tyłu urządzenia.

8 Natychmiastowe powiadomienia o zagrożeniach mogą pojawiać się na panelu sterowania urządzenia, kiedy pojawi się potencjalne zagrożenie złośliwymi działaniami lub wystąpi błąd albo zagrożony będzie kod oprogramowania układowego urządzenia. Jeśli taka sytuacja budzi obawy użytkownika, należy skontaktować się ze specjalistą IT albo, jeśli jest on niedostępny, z działem wsparcia technicznego HP, któ ry jest w stanie sprawdzić przyczynę zaistniałej sytuacji poprzez analizę danych syslog za pomocą standardowego narzędzia SIEM od McAfee, Splunk, Arcsight lub SIEMonster. Wiadomość o błędach na panelu sterowania może zawierać kod błędu na niebieskim ekranie w trakcie sprawdzania podpisu w postaci kodu lub instrukcji zapisu pamięci.

9 Zależy od specyfikacji konfiguracyjnej w danym kraju.

10 Na podstawie wewnętrznych testó w HP przeprowadzonych za pomocą znormalizowanej wartości TEC, 2019.

11 Funkcje technologii HP Auto-On/Auto-Off zależą od drukarki i jej ustawień może być konieczna aktualizacja oprogramowania sprzętowego.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa monochromatyczna
Format druku:A4
Toner startowy:do 3000 str. A4 (wg normy producenta, wydruk ciągły)
Pamięć:256 MB
Szybkość druku: monodo 38 stron A4/min
Dupleks:tak
Ethernet:tak
Wi-Fi:nie
Interfejs:USB (2.0 Hi-Speed)
Interfejs:USB Host
Interfejs:Ethernet (10/100/1000 BASE-T0
Waga:ok. 8,56 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony