Producenci

Faks laserowy Canon I-sensys FAXL170 (5258B003 AA)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 1 117,70 zł 1117.70
Cena netto: 908,70 zł
ilość szt.
Zyskujesz 110 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Canon
Kod produktu: 59199
Pin It

Opis

Ten niewielki faks klasy Super G3 jest łatwy w użyciu i konserwacji. Doskonała wydajność energetyczna i gama profesjonalnych funkcji faksu. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm.

Funkcje

  •       Niewielki i stylowy faks klasy Super G3
  •       512-stronicowa* pamięć wysyłanych i odbieranych dokumentó w
  •       30 przyciskó w szybkiego wybierania i 100 numeró w wybierania kodowego
  •       Automatyczny podajnik dokumentó w na 30 arkuszy
  •       Łatwy w użyciu, intuicyjny ekran LCD
  •       Kaseta uniwersalna
  •       Wydajność energetyczna
  •       Wbudowana słuchawka


Łatwy w użyciu, stylowy i niewielki faks laserowy


Szybkie i wydajne faksowanie
Ten faks klasy Super G3 umożliwia obniżenie kosztó w łączności do minimum. Czas przesyłania dokumentó w to zaledwie 3 sekundy na stronę*. Dzięki temu, że wysyłanie i odbieranie faksó w odbywa się w możliwie najkró tszym czasie, można szybko zwolnić linię telefoniczną.

Wygodne faksowanie
Jeśli zabraknie papieru lub tonera, mieszcząca 512 stron* pamięć bezpiecznie przechowuje wszystkie przychodzące dokumenty, dzięki czemu można je wydrukować pó źniej. Obsługę ułatwia możliwość skanowania do pamięci długich dokumentó w w celu ich automatycznego wysłania &mdash oszczędność czasu i pieniędzy.

Proste i szybkie wybieranie numeru
Nawet niedoświadczeni użytkownicy stwierdzą, że faks i-SENSYS FAX-L170 jest łatwy w obsłudze. Wybieranie numeru nie mogłoby być łatwiejsze &mdash 30 przyciskó w szybkiego wybierania i 100 numeró w wybierania kodowego zapewnia dostęp do wszystkich stałych adresató w. Wyraźny i intuicyjny wyświetlacz LCD bardzo ułatwia korzystanie z tego faksu.

Łatwiejszy obieg pracy
Użytkownicy mogą płynnie faksować lub kopiować długie dokumenty w ramach jednej operacji. Nie trzeba ich podawać po jednej stronie &mdash wszystko dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentó w na 30 stron. Ponadto mieszcząca 150 arkuszy taca zmniejsza częstotliwość uzupełniania papieru.

Szybkie drukowanie i kopiowanie
Dzięki zastosowaniu złącza USB to urządzenie może być używana jako wydajna drukarka laserowa o prędkości druku 18 stron na minutę. Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony skraca czas wychodzenia z trybu uśpienia. Możliwość kopiowania dokumentó w z prędkością 11,8 stron na minutę.

Minimum konserwacji
Zastosowana w urządzeniu i-SENSYS FAX-L170 kaseta uniwersalna zawiera toner, bęben i wszystkie najważniejsze elementy, a jej wymiana zajmuje kilka sekund. Nie ma bałaganu ani problemó w, a korzystanie z kaset autoryzowanych przez firmę Canon gwarantuje stałą, wysoką jakość wydrukó w.

Wysoka wydajność energetyczna
Ten przyjazny dla środowiska faks cechuje się najlepszą w swojej klasie wydajnością energetyczną &mdash zużywa zaledwie 1,5 W w trybie uśpienia.

Wbudowana słuchawka
Urządzenie i-SENSYS FAX-L170 jest wyposażone w słuchawkę do wykonywania i odbierania połączeń oraz funkcję automatycznego przełączania między trybem faksu a trybem połączeń głosowych.

* W oparciu o standardowy arkusz normy ITU-T nr 1

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa monochromatyczna
Format:A4
Pamięć:64 MB
Obciążenie miesięczne:do 8000 stron
Rozdzielczość mono:1200x600 dpi
Rozdzielczość skanera:do 200 dpi
Maks. gramatura:do 90 g/m
ADF:tak
Interfejs:USB 2.0
Interfejs:RJ-11
Waga:ok. 8,8 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony