Producenci

HP LaserJet Pro MFP M28w (W2G55A) dostępne !!

Dostępność: magazyn kraków
Cena: 859,00 zł 859.00
Cena netto: 698,37 zł
ilość szt.
Zyskujesz 80 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 66236
Pin It

Opis

Zapewnij sobie wydajność urządzenia wielofunkcyjnego, które pasuje do przestrzeni, którą dysponujesz, i budżetu. Drukuj, skanuj i kopiuj materiały w profesjonalnej jakości. Proste drukowanie i skanowanie bezpośrednio z poziomu smartfona.2

Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.
http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

Wysoka wydajność i niewielkie wymiary

 • Łatwe radzenie sobie z zadaniami i możliwość korzystania z wielu funkcji na jednym urządzeniu – drukowania, skanowania i kopiowania.
 • Prędkość druku do 18/19 str./min maksymalizuje efektywny czas pracy.3
 • Łatwe skanowanie dokumentów bezpośrednio do pliku PDF i wiadomości poczty elektronicznej za pomocą fabrycznie zainstalowanych aplikacji biznesowych.4
 • Łatwe kopiowanie obu stron dowodów tożsamości na jednej stronie arkusza papieru.

Bezkompromisowa jakość

 • Ta niezwykle mała drukarka laserowa zapewnia wyjątkową jakość każdego wydruku.
 • Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii.5
 • Szybkie wykonywanie zadań drukowania dzięki zainstalowanym fabrycznie oryginalnym wkładom z tonerem HP.

Łatwe drukowanie i skanowanie mobilne z aplikacją HP Smart

 • Drukowanie z chmury i skanowanie ze smartfona oraz łatwe zamawianie tonera za pomocą aplikacji HP Smart.2
 • Łatwe drukowanie ze smartfonów i tabletów6.
 • Z łatwością dziel się zasobami – uzyskaj dostęp do urządzenia oraz drukuj za pomocą łączności bezprzewodowej.7
 • Podłącz smartfona bezpośrednio do drukarki i drukuj z łatwością bez konieczności nawiązywania połączenia z siecią.8

2 Konieczne jest pobranie aplikacji HP Smart. Funkcje mogą się różnić w zależności od systemu operacyjnego urządzenia przenośnego. Pełna lista obsługiwanych systemów operacyjnych oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://support.hp.com/us-en/document/c03561640. Szczegółowe informacje dotyczące lokalnych wymogów w zakresie druku znajdują się na stronie http://www.hp.com/go/mobileprinting.

3 Pomiarów dokonano z wykorzystaniem normy ISO/IEC 24734 (z wyłączeniem pierwszego zestawu dokumentów testowych). Rzeczywista prędkość zależy od konfiguracji systemu, używanego oprogramowania, sterownika i stopnia złożoności dokumentu.

4 Wymaga połączenia drukarki z Internetem. Do korzystania z usług może być wymagana rejestracja. Dostępność aplikacji różni się w zależności od kraju, języka i odrębnych ustaleń. Szczegółowe informacje są dostępne na stroni hpconnected.com.

5 Funkcje technologii HP Auto-On/Auto-Off zależą od drukarki i jej ustawień; może być konieczna aktualizacja oprogramowania sprzętowego.

6 Szczegółowe informacje dotyczące lokalnych wymogów w zakresie druku znajdują się na stronie hp.com/go/mobile printing.

7 Tryb pracy bezprzewodowej obsługuje wyłącznie częstotliwości 2,4 GHz oraz 5,0 GHz. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance.

8 Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi zostać podłączone do urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki obsługujących łączność Wi-Fi Direct. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie http://www.hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi Direct jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance.

Dane techniczne

Typ druku: laserowa
Format druku: A4
Dwustronne drukowanie (dupleks): Nie
Porty - USB: Tak
Porty - Ethernet: Nie
Wi-Fi: Tak
Wi-Fi Direct: Nie
Porty: LPT (Centronics) Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Naprawa drukarki: w serwisie

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl