Producenci

Kserokopiarka Konica-Minolta Bizhub / Develop 185 (A0XY025)

Dostępność: magazyn kraków
Cena: 1 999,00 zł 1999.00
Cena netto: 1 625,20 zł
ilość szt.
Zyskujesz 190 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Konica-Minolta
Kod produktu: 60940
Pin It

Opis

Nowy bizhub 185 to urządzenie, któ re doskonale sprawdzi się w małych grupach roboczych. Przesądzają o tym kompaktowe wymiary i wszechstronny zakres funkcjonalności. Najnowszy bizhub kopiuje, drukuje i skanuje dokumenty w formacie do A3. Dzięki ekologicznym funkcjom i długotrwałym komponentom pozwala obniżyć koszty operacyjne i chronić środowisko.

 

Nowy bizhub 185 to dokonały wybó r nie tylko dla małych biur. Druk faktur, map ewidencyjnych, planó w zagospodarowania itp., kopiowanie cennikó w, skanowanie podstawowych dokumentó w to ró wnież codzienność pracownikó w wydziałó w terenowych jednostek samorządó w terytorialnych. bizhub 185, dzięki swojej wielofunkcyjności i niskich kosztach eksploatacyjnych znakomicie sprawdza się w realizacji powyższych zadań. 

bizhub zapewnia łatwość i wygodę obsługi. Wszystkimi funkcjami można wygodnie zarządzać za pośrednictwem intuicyjnego panelu wyposażonego w duży, podświetlany ekran LCD. Natomiast umieszczone na dole panelu 2 wskaźniki LED informują o statusie urządzenia oraz alarmują o błędach.  

bizhub 185 oferuje szeroki zakres funkcjonalności. To kompaktowe urządzenie drukuje, skanuje i kopiuje. Co więcej, obsługuje papier o ró żnych gramaturach i formatach. Sterownik skanera jest zgodny ze standardem TWAIN. Użytkownicy mogą więc szybko oraz sprawnie zeskanować i umieścić w wirtualnym archiwum wszystkie ważne dokumenty. 

bizhub 185 wykorzystuje polimeryzowany toner Simitri HD. To rozwiązanie gwarantuje najwyższą jakość wydruku &ndash zapewnia odporność na rozmazywanie oraz odwzorowuje wyjątkowo wyraźnie i precyzyjnie nawet najmniejsze znaki. Jednocześnie ogranicza negatywny wpływ na środowisko naturalne &ndash zastosowanie polimeryzowanego tonera pozwala zredukować emisję CO2 nawet do 40% w poró wnaniu z tradycyjnym. 

Ponadto bizhub 185 otrzymało certyfikat Energy Star &ndash wyposażono je w szereg proekologicznych funkcji ograniczających zużycie energii. Wydajność operacyjna i oszczędność kosztó w, jakie zapewnia bizhub 185, to dodatkowe korzyści dla jego użytkownikó w. 

&ndash   bizhub 185 to kompaktowy i ergonomiczny model. Oferuje najważniejsze funkcje, prostotę i szybkość obsług. Gwarantuje ró wnież wysoką jakość druku a do tego jest energooszczędny&ndash mó wi Szymon Szczur, Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań Biznesowych.

Solidny bizhub 185 sprawdzi się doskonale nie tylko w biurze, ale ró wnież w wydziałach terenowych jednostek samorządó w terytorialnych, magazynach, działach logistyki itp.

 

URZĄDZENIE DO POPRAWNEGO DZIAŁANIA WYMAGA:

- zakupienia oryginalnego tonera

- uruchomienia przez serwis (wykonujemy je u siebie i wysyłamy takie urządzenie 60 zł + koszt wysyłki lub wykonujemy instalację u klienta krakó w - 60 zł ) Instalacja w innych lokalizacjach wyceniana indywidualnie.

- gwarancja 12 miesięcy, istnieje możliwość wydłużenia gwarancji (okresowe przeglądy - do potwierdzenia telefonicznie)do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl