Producenci

Ploter HP DesignJet T250 24cale (5HB06A)

Dostępność: magazyn logistyczny
Cena: 4 457,00 zł 4457.00
Cena netto: 3 623,58 zł
ilość szt.
Zyskujesz 440 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 69229

Opis

Proste i przystępne cenowo drukowanie dzięki najmniejszym na świecie ploterom1

Niesamowita prostota

  • Zaoszczędź czas dzięki najprostszej na świecie funkcji przesyłania zadań &ndash wysyłaj do druku wiele plikó w jednym kliknięciem za pomocą oprogramowania HP Click.2
  • Drukuj, mając pewność, że uzyskasz spodziewane rezultaty dzięki intuicyjnemu sterownikowi i prawdziwemu podglądowi wydruku.
  • Drukuj materiały w formatach A3/B i A1/D dzięki opcjonalnym akcesoriom, bez konieczności ręcznego przełączania źró dła nośnikó w.

Dopasowuje się do Twojego biura i budżetu

  • Zaoszczędź przestrzeń dzięki najmniejszym na świecie ploterom1 dopasowanym do Twojego biura.
  • Zużywaj nawet 95% mniej atramentu na rutynową konserwację w poró wnaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami i zyskaj miesięcznie nawet 100 dodatkowych stron A1/D.3
  • Bardziej zró wnoważona konstrukcja pozwala zredukować emisję CO2e nawet o 7,3 tony rocznie w odniesieniu do sprzedanych jednostek dzięki wykorzystaniu do 30% tworzyw sztucznych z recyklingu.4

Dopasowuje się do Twojego sposobu pracy

  • Unikaj czekania przy drukarce dzięki dużym prędkościom druku sięgającym nawet 30 s na stronę A1/D.
  • Zwiększ swoją produktywność &ndash skró ć czas, jaki mija od przygotowania zadania aż do finalnego wydruku, drukując swoje projekty nawet dwukrotnie szybciej.5
  • Drukuj swoje materiały i zarządzaj ploterem z niemal dowolnego miejsca i o dowolnej porze dzięki aplikacji HP Smart.
  • Postaw na wysokiej jakości rezultaty &ndash atramenty HP Bright Office mogą zapewnić nawet o 31%lepszą dokładność linii i o 65% bogatszą przestrzeń barw.6

1 Drukarki HP DesignJet serii T200 są nawet o 38% mniejsze w poró wnaniu z konkurencyjnymi odpowiednikami o podobnym rozmiarze i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.). Najmniejsze na świecie wielkoformatowe plotery na podstawie kryterium najbardziej kompaktowej konstrukcji.

2 Drukowanie jednym kliknięciem dzięki oprogramowaniu HP Click. Dotyczy plikó w PDF, JPEG, TIFF, DWF oraz HP-GL/2. Na podstawie wewnętrznych testó w HP (stan na styczeń 2020 r.) poró wnujących drukarki HP DesignJet serii T200 z drukarkami Canon TM-200 i TM-300 w zakresie zużycia atramentu podczas rutynowego czyszczenia głowic drukujących.

3 Na podstawie obliczeń zgodnie z ocenami cyklu życia (LCA) wstandardzie ISO 14040/14044 przeprowadzonymi z wykorzystaniem metody ReCiPe (H) v. 1.1 (2016) i oprogramowania GaBi 8.5 (2018) oraz przy skalowaniu odzwierciedlającym szacowaną sprzedaż roczną.

4 Bardziej zró wnoważona konstrukcja w poró wnaniu z poprzednimi modelami drukarek (HP DesignJet serii T100) zastąpionymi przez drukarki HP DesignJet serii T200.

5 Możliwość drukowania trzema kliknięciami przy użyciu oprogramowania HP Click w poró wnaniu do nawet 11 kliknięć w przypadku konkurencyjnych produktó w podczas drukowania 5 plikó w o ró żnych rozmiarach. Dotyczy plikó w PDF, JPEG, TIFF, DWF oraz HP-GL/2. Na podstawie testó w drukarki HP DesignJet T250 24&prime &prime obejmujących czynności od przygotowania zadania aż do wydruku, któ re potwierdziły dwukrotnie większą prędkość w poró wnaniu do konkurencyjnych produktó w o podobnym rozmiarze i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.).

6 Nawet o 31% większa dokładność liniowa wykazana w wewnętrznych testach HP (stan na wrzesień 2019 r.) obejmujących pomiar prostolinijności dla 1 pionowej linii pikseli na podstawie poró wnania wydrukó w na zwykłym papierze z drukarki HP DesignJet serii T200 oraz drukarki Canon TM-305 przy wykorzystaniu pokrewnych trybó w druku szybkiego/roboczego. Nawet o 65% bogatsza gama koloró w wykazana w wewnętrznych testach HP (stan na wrzesień 2019 r.) obejmujących pomiar objętości gamy koloró w na podstawie poró wnania wydrukó w na zwykłym papierze Oce 75 gsm z drukarki HP DesignJet serii T200 oraz drukarki Canon TM-305 przy wykorzystaniu pokrewnych trybó w druku szybkiego/roboczego.

Specyfikacja:

Typ druku:atramentowa (HP Inkjet)
Format druku:A1
Pamięć:512 MB
Ethernet:tak
Interfejs:USB (2.0 Hi-Speed)
Interfejs:Ethernet (100Base-T)
Interfejs:Wireless
Waga:ok. 21,5 kg
Gwarancja:24 miesiące - naprawa u klienta

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony