Producenci

Ploter Hewlett-Packard DesignJet T125 (5ZY57A)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 0,00 zł 0.00
Cena netto: 0,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 68047

Opis

Najmniejsze na świecie plotery &ndash pozwalające na prosty druk dużych formató w

  • 610 mm (24 cale)
  • Fast Ethernet (100Base-T), Hi-Speed USB 2.0, Wi-Fi
  • Podajnik szczelinowy, rolka podająca, podajnik papieru i automatyczna gilotyna pozioma
  • Wydrukuj

Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentó w mogą nie działać, a te, któ re działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.

http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

Oszczędzaj miejsce, czas i pieniądze, korzystając z kompaktowego plotera z wbudowanym modułem Wi-Fi, któ ry umożliwia natychmiastowe wydruki. Przyspiesz proces drukowania materiałó w w formacie PDF. Drukuj za pomocą smartfona, korzystając z aplikacji HP Smart. Zyskaj wysoką jakość oraz szybkość.

Idealne rozwiązanie dla architektó w, inżynieró w i specjalistó w z zakresu budownictwa pracujących w domu lub małym biurze, któ rzy potrzebują kompaktowego, prostego w użyciu oraz niedrogiego plotera do drukowania we własnym zakresie.

Odkryj potencjalne oszczędności &ndash od ilości zajmowanego miejsca w biurze po finanse &ndash dzięki najmniejszym na świecie ploterom. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi możesz ró wnież oszczędzać czas poprzez natychmiastowe łączenie i drukowanie. Oszczędzaj pieniądze, drukując we własnym zakresie przy użyciu ploteró w HP o najbardziej przystępnej cenie.

W tej drukarce głó wną rolę odgrywa prostota. Przyspiesz proces wydruku materiałó w w formacie PDF dzięki darmowemu oprogramowaniu HP Click. Zyskaj dostęp do swoich plikó w umieszczonych w folderach w chmurze i drukuj je za pomocą smartfona i aplikacji HP Smart. Projektuj piękne plakaty za pomocą aplikacji HP Poster Web.

Drukowanie przy użyciu rozwiązań HP DesignJet zapewnia wysoką jakość i szybkość, któ rych oczekują klienci. Osiągnij idealne dopasowanie koloró w zaró wno w przypadku małoformatowych, jak i wielkoformatowych wydrukó w dzięki wbudowanemu podajnikowi A3/A4. Twó rz znakomite wydruki na standardowym papierze, korzystając z atramentó w HP Bright Office.


Specyfikacja:

Typ druku:atramentowa (HP Inkjet)
Format druku:A1
Pamięć:256 MB
Ethernet:tak
Interfejs:USB (2.0 Hi-Speed)
Interfejs:Ethernet (100Base-T)
Interfejs:Wireless
Waga:ok. 25 kg
Gwarancja:12 miesięcy - naprawa u klienta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl