Producenci

Urz. Wiel. Las. Kolor Brother DCP-L8410CDW

Dostępność: magazyn logistyczny
Cena: 2 311,70 zł 2311.70
Cena netto: 1 879,43 zł
ilość szt.
Zyskujesz 230 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Brother
Kod produktu: 65602

Opis

DCP-L8410CDW to wielofunkcyjne kolorowe urządzenie laserowe, któ re charakteryzuje się wydajną pracą oraz wysoką prędkością druku i skanowania, stanowiąc idealne rozwiązanie do produkcji dokumentó w w dynamicznie funkcjonujących środowiskach biurowych. Model wyposażony jest w funkcje drukowania, skanowania
i kopiowania. Urządzenie drukuje do 31 stron na minutę w trybie kolorowym i czarno-białym oferując dodatkowo automatyczny druk dwustronny. Umożliwia ró wnież szybkie archiwizowanie dokumentó w - skanuje z prędkością do 28 obrazó w na minutę.

  • Prędkość druku: do 31 stron na minutę w kolorze i trybie monochromatycznym
  • Prędkość skanowania: do 28 obrazó w na minutę w kolorze i trybie monochromatycznym
  • Ekran dotykowy o przekątnej 9.3 cm
  • Podajnik papieru: 250 arkuszy
  • Interfejsy: USB, sieć bezprzewodowa oraz gigabitowa sieć przewodowa
  • W zestawie tonery o wydajności do 3 000 stron w czerni i do 1 800 stron w kolorach

Kolorowe urządzenie pozwala na użycie szerokiego spektrum rodzajó w papieru, dzięki któ rym użytkownicy mogą wydrukować koperty i etykiety, broszury czy prezentacje i wszystkie materiały, któ re należy wydrukować w trybie kolorowym. W zestawie z urządzeniem znajduje się czarny toner o wydajności do 3 000 stron, oraz toner cyjan, magenta i żó łty o wydajności do 1 800 stron. Aby jeszcze bardziej ograniczyć koszty eksploatacji można zainstalować opcjonalne, wysokowydajne tonery jeszcze bardziej zmniejszając koszt wydruku pojedynczej strony.

Produkt tworzy wysokiej jakości wydruki, charakteryzujące się wiernym odwzorowaniem koloró w i odcieniami szarości.  DCP-L8410CDW jest wyposażony w duży i łatwy w nawigacji wyświetlacz dotykowy o przekątnej 9,3 cm. Urządzenie oferuje standardowy podajnik papieru o pojemności  250 arkuszy oraz podajnik ręczny na 50 arkuszy. Maksymalna pojemność podajnikó w papieru w przypadku modelu DCP-L8410CDW wynosi 1 050 arkuszy.

Urządzenie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa tworzonych i przetwarzanych za jego pośrednictwem dokumentó w. Model może być zintegrowany z usługą Active Directory, posiada także funkcję SFL 3.0 oraz obsługuje Internet Protocol Security (IPSec), Print Archive, Secure Reset i Certificate Management.

Model jest kompatybilny z rozwiązaniami mobilnymi w postaci usług Apple AirPrint, Google Cloud Print 2.0, Mopria, wtyczki Android print service oraz aplikacji Brother iPrint& Scan, umożliwiając bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletó w i smartfonó w korzystających z systemó w Android. Urządzenie jest wyposażone w szybkie interfejsy sieciowe: przewodowy Gigabit Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T i bezprzewodowy IEEE 802.11 b/g/n oraz USB2.0 i Wi-Fi Direct.

Brother DCP-L8410CDW jest zgodny z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR i charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii.

Model jest objęty 3-letnią gwarancją. Więcej szczegó łó w na www.brother.pl.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa kolorowa
Format druku:A4
Pamięć:512 MB
Szybkość druku: monodo 31 stron A4/min
Dupleks:tak
Faks:nie
Rozdzielczość skanera:do 1200x600 dpi (ADF)
DADF:nie
Maks. gramatura:do 163 g/m
Ethernet:tak
Wi-Fi:tak
Interfejs:USB (2.0 Hi-Speed)
Interfejs:USB Host
Interfejs:Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T)
Interfejs:Wireless (IEEE 802.11b/g/n)
Interfejs:Wi-Fi Direct
Waga:ok. 27,6 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony