Producenci

Urz. Wiel. Las. Kolor Hewlett-Packard LaserJet Enterprise M577c (B5L54A) jest na magazynie

Dostępność: na zamówienie
Cena: 9 199,00 zł 9199.00
Cena netto: 7 478,86 zł
ilość szt.
Zyskujesz 910 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 65689
Pin It

Opis

Color LaserJet Enterprise M577c

Idealne rozwiązanie dla dużych i średnich przedsiębiorstw, kt&oacute re poszukują bezpiecznego, wysoce wydajnego, energooszczędnego, kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego.

Połączenie wydajności i energooszczędności

 • Nie czekaj na dokumenty. Po wyjściu z energooszczędnego trybu uśpienia pierwsza strona jest drukowana w ciągu zaledwie 9 sekund.1
 • Przyspiesz realizację zadań. Drukowanie dw&oacute ch stron r&oacute wnie szybko, jak jednej &ndash maks. 38 obraz&oacute w/min2 &ndash i jednoczesne skanowanie obu stron arkusza.
 • To urządzenie wielofunkcyjne zużywa wyjątkowo mało energii dzięki innowacyjnej konstrukcji i technologii wykorzystania tonera.3
 • Maksymalna pojemność 2300 arkuszy.4 Drukowanie do 59 str./min na arkuszach A5.2

Niezr&oacute wnane bezpieczeństwo i łatwość zarządzania flotą drukarek

 • Wbudowane funkcje pozwalają wykrywać zagrożenia i usuwać problemy, chroniąc urządzenie wielofunkcyjne od chwili uruchomienia aż po wyłączenie.5
 • Chroń poufne dane podczas przechowywania w urządzeniu wielofunkcyjnym i przesyłania, korzystając z wbudowanych zabezpieczeń i funkcji szyfrowania 256-bitowego.5
 • Chroń poufne dane biznesowe dzięki wbudowanym i opcjonalnym zabezpieczeniom HP JetAdvantage.6
 • Centralna kontrola środowiska druku dzięki rozwiązaniu HP Web Jetadmin&ndash i wsparcie dla sprawniejszej działalności firmy.7

Więcej. Stron, wydajności, ochrony.

 • Zr&oacute b wrażenie dzięki najlepszej jakości kolor&oacute w z HP. Zapewnij niezr&oacute wnane drukowanie do własnych potrzeb biurowych.
 • Drukowanie większej liczby stron z każdym oryginalnym wkładem laserowym HP z technologią JetIntelligence i wkładami o dużej pojemności.8,9
 • Pom&oacute ż zapewnić oryginalną jakość HP, za kt&oacute rą płacisz, stosując technologie zapobiegające oszustwom i uwierzytelniające wkłady.
 • Drukuj zaraz po rozpakowaniu dzięki fabrycznie zainstalowanym wkładom z tonerami. Wymieniaj je na wkłady z funkcją automatycznego usuwania plomby.

Bezpieczne opcje druku z urządzeń przenośnych zapewniają stałą łączność.

 • Skorzystaj z opcjonalnej funkcji druku bezprzewodowego z urządzeń przenośnych z szyfrowaniem w standardzie 128-bitowym &ndash bez konieczności łączenia się z siecią.10
 • Dodaj opcję druku po zbliżeniu urządzenia z obsługą technologii NFC do drukarki &ndash bez połączeń sieciowych.11
 • Łatwe drukowanie ze smartfon&oacute w i tablet&oacute w &ndash bez wymaganej konfiguracji lub aplikacji.12
 • Interfejs Ethernet i opcjonalna łączność bezprzewodowa pozwalają z łatwością uzyskiwać dostęp, drukować i udostępniać zasoby.13

1 W oparciu o wewnętrzne testy firmy HP obejmujące prędkość druku pierwszej strony po wyjściu z trybu uśpienia, druku dwustronnego i kopiowania dla wiodących trzech konkurencyjnych produkt&oacute w, przeprowadzone w sierpniu 2015 r. Wyniki zależą od ustawień urządzenia. Rzeczywiste wyniki mogą się r&oacute żnić. Szczeg&oacute łowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/Ljclaims.

2 Pomiar&oacute w dokonano z wykorzystaniem normy ISO/IEC 24734 z wyłączeniem pierwszego zestawu dokument&oacute w testowych. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/printerclaims. Rzeczywista prędkość zależy od konfiguracji systemu, wykorzystywanego oprogramowania, sterownika i stopnia złożoności dokumentu.

3 Na podstawie test&oacute w HP przeprowadzonych z użyciem metody ENERGY STAR Typical Electricity Consumption (TEC) lub zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie energystar.gov w por&oacute wnaniu z trzema czołowymi produktami konkurencyjnymi, stan na sierpień 2015 r. Rzeczywiste wyniki mogą się r&oacute żnić. Szczeg&oacute łowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/Ljclaims.

4 Do osiągnięcia maksymalnej pojemności wejściowej wymagany jest zakup opcjonalnych podajnik&oacute w papieru.

5 Funkcja Wireless Direct dostępna po zakupie opcjonalnego modułu łączności NFC/bezprzewodowej HP Jetdirect 3000w. Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi być połączone bezpośrednio z siecią Wi-Fi urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki z obsługą Wireless Direct. W zależności od urządzenia przenośnego wymagana może być r&oacute wnież aplikacja lub sterownik. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunk&oacute w pracy i odległości urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki od punktu dostępu. Szczeg&oacute łowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/businessmobileprinting.

6 Funkcja Touch-to-Print dostępna po zakupie opcjonalnego modułu łączności NFC/bezprzewodowej HP Jetdirect 3000w. Urządzenie przenośne musi obsługiwać druk za pośrednictwem komunikacji bliskiego zasięgu (NFC). Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/businessmobileprinting.

7 Uniwersalna wtyczka dla urządzeń jest oferowana z aplikacją HP Web Jetadmin 10.3 SR4 i nowszymi wersjami. Aplikacja HP Web Jetadmin jest bezpłatna i dostępna do pobrania pod adresem hp.com/go/webjetadmin.

8 Twierdzenie dotyczące większej ilości stron w por&oacute wnaniu z wcześniejszymi wkładami oparto na badaniach wydajności oryginalnych wkład&oacute w laserowych HP 507A LaserJet o dużej pojemności i oryginalnych wkład&oacute w laserowych HP 508X o dużej pojemności. Więcej informacji można znaleźć na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies.

9 Oryginalne wkłady laserowe HP 508X o dużej pojemności nie wchodzą w skład zestawu wymagają osobnego zakupu.

10 Funkcja Wireless Direct dostępna po zakupie opcjonalnego modułu łączności NFC/bezprzewodowej HP Jetdirect 3000w. Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi być połączone bezpośrednio z siecią bezprzewodową urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki z obsługą sieci bezprzewodowej. W zależności od urządzenia przenośnego wymagana może być r&oacute wnież aplikacja lub sterownik. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunk&oacute w pracy i odległości urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki od punktu dostępu. Szczeg&oacute łowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/businessmobileprinting.

11 Funkcja Touch-to-Print dostępna po zakupie opcjonalnego modułu łączności NFC/bezprzewodowej HP Jetdirect 3000w. Urządzenie przenośne musi obsługiwać druk za pośrednictwem komunikacji bliskiego zasięgu (NFC). Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/businessmobileprinting.

12 Tryb pracy bezprzewodowej obsługuje wyłącznie częstotliwość 2,4 GHz. Wymagane mogą być r&oacute wnież aplikacja lub oprogramowanie i zarejestrowane konto HP ePrint. Niekt&oacute re funkcje wymagają zakupu opcjonalnego akcesorium. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/mobileprinting.

13 Łączność bezprzewodowa wymaga zakupu serwera druku HP Jetdirect 2900nw. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunk&oacute w otoczenia i odległości od punktu dostępu może być mniejsza podczas aktywnych połączeń VPN.

 

Specyfikacja:

Typ druku: laserowa kolorowa
Format druku: A4
Pamięć: 1280 MB
Szybkość druku: mono do 38 stron A4/min
Dupleks: tak
Faks: tak
Rozdzielczość skanera: do 600x600 dpi
DADF: tak
Maks. gramatura: do 220 g/m
Ethernet: tak
Wi-Fi: nie (opcja)
Interfejs: USB (2.0 Hi-Speed)
Interfejs: Ethernet (10/100/1000Base-TX)
Interfejs: 2x USB Host (2.0 Hi-Speed)
Waga: ok. 38,6 kg
Gwarancja: 12 miesięcy - naprawa u klienta
Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl