Producenci

Urz. Wiel. Las. Kolor Oki MC873dnct (45850621) darmowa dostawa !!

Dostępność: magazyn logistyczny
Cena: 9 889,00 zł 9889.00
Cena netto: 8 039,84 zł
ilość szt.
Zyskujesz 980 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Oki
Kod produktu: 63492

Opis

Zaprojektowane do pracy z dużymi prędkościami druku i efektywnego wykorzystania materiałó w kolorowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 - MC873. Z funkcjonalnością 4-w-1 jest idealne dla bardziej wymagających grup roboczych. To inteligentne urządzenie wielofunkcyjne umożliwia automatyczne dwustronne kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie, aby ułatwić życie. Optymalizując pracę i zużycie energii umożliwia jej oszczędzanie. Dzięki szybkości druku do 35 str./min., zaledwie 9,5 sekundy do pierwszego wydruku i 10 sekund do pierwszej kopii, MC873 zapewnia bezpieczne realizowania zdań, a intuicyjne funkcje umożliwiają łatwą i skuteczną integrację z obiegiem dokumentó w.

MC873 od firmy OKI łączy w sobie niezawodną, wielokrotnie nagradzaną technologię druku cyfrowego LED z dodatkową funkcjonalnością wykorzystywaną w bardziej kosztownych i skomplikowanych urządzeniach, zapewniając doskonałą funkcjonalność druku i kopiowania, a także kompleksowe skanowanie oraz zarządzanie dokumentami.

Inteligentna platforma programowa OKI -  Extendable Platform (sXP) zapewnia, że MCS873 znajdzie się w samym sercu obiegu dokumentó w, z prostym w użyciu, konfigurowalnym 7 "kolorowym ekranem dotykowym LCD, któ ry pozwala na obsługę urządzenia i obsługę dokumentó w.

Drukuj inteligentnie, aby zaoszczędzić czas i pieniądze
Zarządzaj i drukuj dokumenty w najprostszy sposó b przy użyciu narzędzi, któ re dają możliwość samodzielnego tworzenia pełnego zakresu wydrukó w. MC873 może obsługiwać szeroki zakres gramatur papieru (do 256 g/m2) i formató w (od A6 do banneró w 1,3 m) o maksymalnej pojemności papieru do 2,005 arkuszy, celem zwiększenia elastyczności oraz dzięki intuicyjnej, wbudowanej w urządzenie technologii zarządzania dokumentami.

Obniż całkowity koszt posiadania
Podczas użytkowania MC 873 ograniczysz koszty, łącząc wyjątkową wydajność energetyczną z wysokiej wydajności kasetami z tonerem oraz licznymi funkcjami oszczędzania papieru. Dodatkowo ten produkt wielofunkcyjny łączy w sobie funkcjonalność czterech urządzeń w jednym, oferując możliwości: drukarki, faksu, kopiarki i skanera - bez dodatkowych kosztó w.

Skanowanie wysokiej rozdzielczości usprawniające obieg dokumentó w
Urządzenie zapewnia szybkie skanowanie LED, co pozwala na uzyskiwanie ostrych i wyraźnych obrazó w. MC873 pozwala na prostą i łatwą digitalizację dokumentó w. Można je skanować bezpośrednio do e-mailI, pamięci USB, folderu sieciowego i innych miejsc. W połączeniu z wyjątkową jakość druku, skanowanie zapewnia szybkie, wysokiej jakości wydruki z automatycznym sortowaniem. Z LDAP uzyskujemy bezpośredni dostęp do danych kontaktowych i danych e-mail z istniejącego serwera katalogó w.

Wyjątkowe funkcje wspierające codzienną wymagającą obsługę dokumentó w
Urządzenia MC873 wyposażone zostało w kolorowy, konfigurowalny, dotykowy 7 "ekran z intuicyjnym systemem obsługi, rozszerzonymi funkcjami pomocy i funkcjami Job Macro przydatnymi podczas korzystania z często wybieranych ustawień. Można skutecznie zarządzać dokumentami z rozwiązania OKI - Extendable Platform (sXP) pozwalającej na bezproblemową integrację z rozwiązaniami obiegu dokumentó w od dostawcó w zewnętrznych i oprogramowania "pudełkowego", któ re obejmuje: SENDYS Explorer LITE, program ABBYY FineReader Sprint i inteligentną aplikację PrintSuperVision oraz rozwiązania druku mobilnego.

Niezawodność z 3 letnią gwarancją w standardzie
Wyjątkowa, niezawodna technologia LED firmy OKI wykorzystuje mniej ruchomych części, co oznacza ich mniejsze zużycie oraz wpływa na wysoką niezawodność. To, a także wydajne materiały eksploatacyjne i wytrzymała konstrukcja oraz dopracowany w drobnych szczegó łach projekt pozwala nam zapewnić użytkownikom spokó j - dzięki standardowej 3-letniej gwarancją. Wystarczy zarejestrować produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Specyfikacja:

Typ druku:LED
Format:A3
Pamięć:1290 MB
Dupleks:tak
Faks:tak
Rozdzielczość skanera:do 600x600 dpi
Maks. gramatura:do 256 g/m
Interfejs:USB
Interfejs:Ethernet (10/100/1000)
Interfejs:host USB x2
Waga:ok. 93,4 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony