Producenci

Urz. wielof. laserowe mono Hewlett-Packard LaserJet PRO M428fdw (W1A30A#B19)

Dostępność: magazyn logistyczny
Cena: 2 647,00 zł 2647.00
Cena netto: 2 152,03 zł
ilość szt.
Zyskujesz 260 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 67834
Pin It

Opis

Zmniejsz obciążenie pracą, skup się na biznesie

Skuteczne prowadzenie firmy opiera się na efektywniejszej pracy. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428 zostało zaprojektowane z myślą o rozwoju firmy i wyprzedzaniu konkurencji.

Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentó w mogą nie działać, a te, któ re działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości. Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

 • Drukowanie dwustronne
 • Dwupasmowa łączność Wi-Fi oraz łączność bezprzewodowa
 • Wbudowane funkcje zabezpieczeń
 • Obsługa HP Roam
 • Oszczędność energii do 24%
 • Wkład z tonerem o wysokiej wydajności

Rozwiązanie stworzone z myślą o rozwoju firmy

 • Skanowanie plikó w bezpośrednio do Microsoft SharePoint oraz poczty elektronicznej, USB i folderó w sieciowych.1
 • Oszczędzaj czas poprzez automatyzację wszystkich złożonych przepływó w zadań oraz korzystaj z zapisanych ustawień.2
 • Drukuj bezprzewodowo, nawet bez połączenia z siecią, oraz uzyskuj połączenie dzięki dwupasmowej łączności Wi-Fi oraz Wi-Fi direct.3,4,5
 • Łatwe drukowanie z każdego urządzenia, w dowolnym miejscu, na wybranej drukarce HP &ndash bezpiecznie za pośrednictwem chmury.6

Najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia HP &ndash wykrywają i powstrzymują ataki7

 • Pakiet wbudowanych funkcji zabezpieczeń chroni urządzenie wielofunkcyjne przed wykorzystaniem go jako punktu wejściowego atakó w.7
 • Zapewnij bezpieczeństwo informacji poufnych, dzięki opcjonalnemu uwierzytelnianiu kodem PIN / drukowaniu w trybie pull printing, aby przywracać zadania drukowania.8
 • Opcjonalne rozwiązanie HP JetAdvantage Security Manager ułatwia konfigurację.
 • Zapobiegaj potencjalnym atakom i podejmuj natychmiastowe działania dzięki powiadomieniom dotyczącym bezpieczeństwa.9

Proste rozwiązanie usprawni Twoją pracę

 • Szybko skonfiguruj urządzenie wielofunkcyjne i łatwo zarządzaj jego ustawieniami, by zwiększyć wydajność drukowania.
 • Szybka i łatwa realizacja zadań dzięki prostemu, kolorowemu ekranowi dotykowemu 6,8 cm.
 • Opró cz plikó w PDF drukuj ró wnież pliki w formacie pakietu biurowego Microsoft® bezpośrednio z dysku USB.10
 • Unikaj przestojó w dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP LaserJet, zaprojektowanemu z myślą o maksymalnej wydajności.

Wspó łczesny biznes to także zró wnoważony rozwó j

 • Unikaj frustrującej konieczności ponownego drukowania, marnotrawstwa materiałó w eksploatacyjnych oraz potrzeby korzystania z serwisu, używając oryginalnych wkładó w z tonerem HP.
 • Oszczędzaj papier od razu po wyjęciu z opakowania. Druk dwustronny stanowi domyślne ustawienie w trybie oszczędzania papieru.10
 • Pozwala oszczędzić do 24% w stosunku do poprzednich produktó w.10
 • Oszczędzaj energię dzięki technologii HP Auto-on/Auto-off.13

1. Wymaga połączenia drukarki z internetem. Do korzystania z usług może być wymagana rejestracja. Dostępność aplikacji ró żni się w zależności od kraju, języka i odrębnych ustaleń. Szczegó łowe informacje są dostępne na stronie http://hpconnected.com.

2 Podłącz drukarkę / urządzenie wielofunkcyjne do sieci i dokończ personalizację za pośrednictwem wbudowanego serwera internetowego.

3 Tryb pracy bezprzewodowej obsługuje częstotliwości 2,4 GHz oraz 5 GHz. Może ró wnież wymagać zainstalowania odpowiedniej aplikacji lub oprogramowania oraz rejestracji konta w usłudze HP ePrint. Niektó re funkcje wymagają zakupu opcjonalnych akcesorió w. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://hp.com/go/mobileprinting.

4 Funkcja jest obsługiwana wyłącznie przez kolorowe urządzenia wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428dw i M428fdw. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunkó w otoczenia i odległości od punktu dostępu może być mniejsza podczas aktywnych połączeń VPN.

5 Funkcja jest obsługiwana wyłącznie przez urządzenia wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428dw i M428fdw. Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi być połączone bezpośrednio z siecią Wi-Fi urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki z obsługą Wireless Direct. W zależności od urządzenia przenośnego wymagana może być ró wnież instalacja aplikacji lub sterownika. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://hp.com/go/businessmobileprinting.

6 Aby włączyć funkcję HP Roam, niektó re urządzenia mogą wymagać aktualizacji oprogramowania układowego i opcjonalnego akcesorium w celu dodania funkcji ostrzegania Bluetooth® Low Energy (BLE). Może wymagać subskrypcji lub akcesorió w. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://hp.com/go/roam.

7 Na podstawie recenzji HP dotyczącej udostępnionych w roku 2019 funkcji zabezpieczeń drukarek tej samej klasy wśró d rozwiązań HP. Firma HP oferuje zestaw zabezpieczeń, któ re monitorują, wykrywają i automatycznie powstrzymują ataki, a następnie kontrolują integralność oprogramowania po ponownym uruchomieniu. Lista drukarek jest dostępna na stronie http://www.hp.co//go/PrintersThatProtect.

8 Drukowanie uwierzytelniane kodem PIN jest możliwe za pośrednictwem USB zainstalowanego z tyłu urządzenia.

9 Natychmiastowe powiadomienia o zagrożeniach mogą pojawiać się na panelu sterowania urządzenia, kiedy pojawi się potencjalne zagrożenie złośliwymi działaniami lub wystąpi błąd albo zagrożony będzie kod oprogramowania układowego urządzenia. Jeśli taka sytuacja budzi obawy użytkownika, należy skontaktować się ze specjalistą IT albo, jeśli jest on niedostępny, z działem wsparcia technicznego HP, któ ry jest w stanie sprawdzić przyczynę zaistniałej sytuacji
poprzez analizę danych syslog za pomocą standardowego narzędzia SIEM od McAfee, Splunk, Arcsight lub SIEMonster. Wiadomość o błędach na panelu sterowania może zawierać kod błędu na niebieskim ekranie w trakcie sprawdzania podpisu w postaci kodu lub instrukcji zapisu pamięci.

10 Microsoft i PowerPoint są zarejestrowanymi znakami towarowymi grupy Microsoft na terenie Stanó w Zjednoczonych. Funkcja jest zgodna z oprogramowaniem Word i PowerPoint 2003 i ich nowszymi wersjami. Obsługiwane są wyłącznie czcionki alfabetu łacińskiego.

11 Wszystkie nowe produkty, któ re zostaną wprowadzone od jesieni 2019 roku, będą obejmowały domyślne konfiguracje druku dwustronnego (na poziomie pakietó w/sterownikó w) Od wiosny 2019 roku domyślne konfiguracje druku dwustronnego będą obecne w większości produktó w i będą obejmowały najpopularniejsze sterowniki.

12 Na podstawie wewnętrznych testó w HP przeprowadzonych za pomocą znormalizowanej wartości TEC, 2019.

13 Funkcje technologii HP Auto-On/Auto-Off zależą od drukarki i jej ustawień może być konieczna aktualizacja oprogramowania sprzętowego

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa monochromatyczna
Format druku:A4
Pamięć:512 MB
Szybkość druku: monodo 38 stron A4/min
Dupleks:tak
Faks:tak
Rozdzielczość skanera:do 1200x1200 dpi
DADF:tak
Ethernet:tak
Wi-Fi:tak
Interfejs:USB (2.0 Hi-Speed)
Interfejs:USB Host
Interfejs:Ethernet (10/100/1000BASE-T)
Interfejs:Wireless (802.11b/g/n/2,4/5)
Interfejs:Wi-Fi Direct
Waga:ok. 12,6 kg

Produkty powiązane

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony