Producenci

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson MFPWF-C5790DWF (C11CG02401)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 649,00 zł 1649.00
Cena netto: 1 340,65 zł
ilość szt.
Zyskujesz 160 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Producent: Epson
Kod produktu: 66180

Opis

WORKFORCE PRO WF-C5790DWF
To urządzenie wielofunkcyjne powstało z myślą o małych grupach roboczych. Sprawdza się zaró wno w niewielkich biurach, jak i dużych firmach, któ re stosowały urządzenia laserowe i chcą obniżyć koszty, zwiększyć wydajność oraz ograniczyć przestoje. Dodatkowo zmniejszają też wpływ na środowisko oraz poprawiają swoją świadomość w zakresie odpowiedzialności społecznej.

Oszczędność pieniędzy
Urządzenie pomoże firmom zaoszczędzić co najmniej 50% na koszcie wydruku strony kolorowej w poró wnaniu z drukarkami laserowymi. Jest przeznaczone dla grup roboczych i pozwala uniknąć ukrytych kosztó w związanych z wydajnością pracownikó w, któ re wynikają ze stosowania scentralizowanych rozwiązań. Innowacyjny system zasilania w atrament eliminuje częstą konieczność wymiany materiałó w eksploatacyjnych, dodatkowo obniżając koszty.

Wysoka wydajność, minimalna konserwacja
Urządzenie oferuje najkró tszy w swoim segmencie czas drukowania pierwszej strony w poró wnaniu do drukarek laserowych. Dotyczy to zaró wno druku w kolorze (5,3 s), jak i druku czarno-białego (4,8 s). Szybkość skanowania w kolorze wynosi 24 obr./min i ró wnież jest najwyższa w tym segmencie produktó w, podobnie jak wydajność atramentu, pozwalająca wydrukować nawet 10 000 stron czarno-białych i 5000 stron kolorowych bez wymiany materiałó w eksploatacyjnych. WorkForce Pro WF-C5790DWF ma także największą standardową pojemność podajnika na papier, wynoszącą 330 arkuszy.

Dbaj o środowisko
Korzystaj z niskiego poboru mocy bez utraty niezwykle wyraźnego wydruku dzięki obniżeniu zużycia energii nawet o 90% w poró wnaniu z podobnymi urządzeniami laserowymi.

Stworzone dla biznesu
Szeroki wachlarz programó w i narzędzi oferuje opcje bezpiecznego druku, zwiększa wydajność skanowania oraz pomaga zdalnie zarządzać urządzeniami. Dzięki NFC oraz łączności bezprzewodowej można drukować z urządzeń przenośnych. Obsługa urządzenia jest intuicyjna za sprawą interfejsu i ekranu dotykowego, któ re są podobne do stosowanych w smartfonach. Epson Open Platform i wspó łpraca z niezależnymi producentami oprogramowania są źró dłem dodatkowych rozwiązań, np. aplikacji do zarządzania drukiem PaperCut. Są one dostępne w ramach usługi drukowania Print365 firmy Epson.

Kluczowe cechy:
- Największa wydajność atramentu w tym segmencie produktó w: drukuj do 10 000 stron bez wymiany atramentu
- Ekologia: zużywa do 90% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe
- Oszczędność pieniędzy: oszczędź co najmniej 50% na koszcie wydruku strony kolorowej w poró wnaniu z drukarkami laserowymi
- Oszczędność czasu: automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie
- Stworzone dla biznesu: dodatkowe funkcje, takie jak oprogramowanie Epson Open Platformdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl