Producenci
Laminowanie

Laminowanie dokumentów - Kraków

 

W naszej ofercie znajdzie Państwo usługę laminowania dokumentów w formacie A4 - A3

Usługa wykonywana na miejscu w siedzibie firmy, w miarę możliwości na bieżąco,

proszę zwrócić uwagę, że czas laminowania 1 dokumentów to około 2 min więc w przypadku większej ilości prosimy przeliczyć czas lub pozostawić dokumenty i odebrać w dogodnym dla Państwa, późniejszym terminie

 

 

Jeśli dokument chciałbyś wcześniej wydrukować i zalaminować możesz ho u nas wydrukować.

Wydruk możemy wykonać na podstawie zlecenia wysłanego mailem na adres: pawel@krakprint.pl,

w siedzibie firmy udostępniamy również komputer, na którym możesz otworzyć pliki z swojego maila lub pendrive'a.

 

Cennik usług laminowania:

 

Laminowanie Kraków:

 

Format dokumentu    Cena brutto
A4 lub mniejszy   5,00 zł
A3   7,00 zł
 
 

Laminowanie dokumentów Kraków

Laminowanie dokumentów to świetny sposób na zapewnienie im bezpieczeństwa i profesjonalnego wyglądu. Niezależnie od tego, czy chronisz ważne dokumenty w swoim domowym biurze, czy potrzebujesz profesjonalnej laminacji do materiałów konferencyjnych, czy jakichkolwiek innych zastosowań, usługi profesjonalnego laminowania zapewniają łatwy i skuteczny sposób na utrzymanie dokumentów w najlepszym stanie. Laminowanie A3 polega na połączeniu dokumentów z warstwą folii, która chroni je przed codziennym zużyciem. Jeśli więc masz ważne dokumenty, które muszą wyglądać jak najlepiej i być chronione, laminacja dokumentów jest właściwym rozwiązaniem.    

Jakie dokumenty można laminować?

Laminowanie to świetny sposób na dodatkową ochronę i zabezpieczenie ważnych dokumentów. Od prac plastycznych dzieci, po menu restauracji i inne materiały biznesowe — różne rodzaje dokumentów, które mogą być laminowane. Wiele instytucji edukacyjnych stosuje laminację, aby chronić pomoce naukowe, podczas gdy przedsiębiorstwa często używają laminacji, aby chronić wrażliwe dokumenty przed zniszczeniem. Laminacja jest również powszechnie stosowana w przypadku kart identyfikacyjnych, takich jak identyfikatory pracownicze oraz legitymacje uczniów szkół wyższych i średnich. 

Gdzie laminować dokumenty?

Jeśli poszukujesz niezawodnego miejsca do laminacji, rozważ odwiedzenie siedziby KrakPrint w Krakowie. Oferujemy laminowanie A4 i A3 w konkurencyjnych cenach a do tego szybkie wykonanie usługi, często od ręki. Dzięki wysokiej jakości usługom otrzymasz dokumenty, które mają równe i profesjonalne wykończenie. Nie czekaj — spełnij wszystkie swoje potrzeby w zakresie laminacji już dziś.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl