Producenci
Dzierżawa drukarek i kopiarek

Dzierżawa drukarek i kserokopiarek Kraków

(z opcją opłaty za kopię)

 

To bardzo wygodna forma korzystania z urządzenia, nie musisz zastanawiać się co jest dla Ciebie najlepsze. Zgłaszasz się do nas a my przygotowujemy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Nie obawiaj się, jeśli Twoje potrzeby się zwiększą, zmienimy sprzęt na szybszy, większy tak abyś zawsze miał to czego oczekujesz.

 

Zalety dzierżawy kserokopiarek i drukarek:

  • przejrzysty sposób rozliczenia, dzięki temu zawsze wiesz ile zapłacisz za wydruk;
  • pełna opieka serwisowa z szybkim czasem reakcji;
  • brak dodatkowych opłat (przeglądy okresowe, naprawy, koszt zakupu materiałów eksploatacyjnych) , to wszystko zawarte jest w kwocie abonamentu
dzierżawa drukarek i kserokopiarek

 

Proponujemy trzy formy rozliczenia:

Basic Plus Max

W tym wariancie w zależności od modelu urządzenia obowiązuje opłata:

1. Abonament - stała rata miesięczna 

2. Opłata za stronę (mono i kolor)

Dla osób które drukują więcej proponuje wariant w którym w kwocie abonamentu mamy już pakiet bezpłatnych stron, po ich przekroczeniu określamy stawkę za kolejne strony

1. Abonament - stała rata miesięczna (z pakietem stron np. 500 stron mono + 100 kolor)

2. Opłata za stronę (mono i kolor)

Drukujesz bardzo dużo ? To będzie rozwiązanie dla Ciebie, tutaj otrzymujesz od nas maszynę bezpłatnie i płacisz jedynie opłatę za wydrukowane strony. 

1. Abonament - 0 zł 

2. Opłata za stronę (mono i kolor)

 

W trakcie trwania umowy istnieje możliwość zmiany pakietu na wyższy (w wyjątkowych sytuacjach na niższy), im wyższy pakiet, tym oczywiście niższa stawka za stronę, jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu:

 

• Telefon: pon-pt (9:00 - 17:00) - 12 376 47 41
• E-mail (24/7)  - biuro@krakprint.pl 
 

Wypożyczalnia drukarek i kserokopiarek - konserwacja urządzeń

Zepsute urządzenie może powodować różnego rodzaju problemy, zwłaszcza jeśli Twoje urządzenie jest drukarką wielofunkcyjną. Istnieje możliwość, że nie będziesz w stanie korzystać z jednej lub wszystkich trzech funkcji. KrakPrint.pl stara się zminimalizować przestoje, wprowadzając konserwację zapobiegawczą. Pracujemy nad czasem reakcji, więc nasi inżynierowie serwisu będą z Tobą w kontakcie. Ponieważ nasi inżynierowie pracują wewnętrznie, mają znacznie szybszą reakcję niż ci, którzy polegają na odpowiedziach osób trzecich. Wszyscy nasi klienci są dla nas priorytetem, dlatego możemy zapewnić każdemu wysoki poziom usług.

W ramach umowy dotyczącej usług zarządzania drukiem, jeśli urządzenie nie będzie podlegać naprawie w okresie obowiązywania umowy, KrakPrint.pl zapewni urządzenie zastępcze.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl