Producenci
O firmie

Materiały eksploatacyjne do drukarek i poligrafii

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym zaopatrywaniu w materiały eksploatacyjne do drukarek, kserokopiarek, faksów i ploterów. Kontakty handlowe z największymi dystrybutorami z branży komputerowych materiałów eksploatacyjnych pozwalają na zaoferowanie naszym klientom szybkiej dostawy, atrakcyjnego poziomu cenowego oraz szerokiego asortymentu. W stałej ofercie posiadamy oryginalne i alternatywne tusze, tonery i kasety do drukarek takich producentów jak: Hewlett Packard, Canon, Epson, OKI, Panasonic, Ricoh, Brother, Kyocera-Mita, Lexmark, Minolta, OCE, Xerox, Toshiba oraz wielu innych.

Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta zaspokoi wszystkie Państwa potrzeby, jeśli poszukują Państwo materiałów, których nie możecie odnaleźć na naszych stronach prosimy o kontakt.

Nie znajdziecie u nas mnóstwa migających fleszy, kolorowych reklam nakłaniających aby kupić właśnie ten produkt. Wiemy jak istotną sprawą jest dla każdego z nas czas dlatego staraliśmy się uprościć cały mechanizm naszej strony. Ważną kwestią dla nas jest aby klient szybko i skutecznie odnalazł poszukiwany produkt, otrzymał pełną informacje na jego temat, oraz mógł dokonać szybkiego zakupu.

Nasza oferta będzie sukcesywnie rozszerzana i dostosowywana do potrzeb naszych klientów. Bardzo ważną rolę zwracamy na uwagi jakie kierują użytkownicy naszego serwisu. Mamy nadzieję, iż dzięki Państwa sugestiom nasz sklep będzie coraz lepszy a wizyta i zakupy dokonane na naszych stronach staną się jeszcze bardziej przyjemne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl