Producenci

Drukarka atramentowa Canon Pixma G1411 (2314C025AA)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 899,00 zł 899.00
Cena netto: 730,89 zł
ilość szt.
Zyskujesz 80 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Producent: Canon
Kod produktu: 67106
Pin It

Opis

Kompaktowa drukarka z wydajnymi, uzupełnianymi zbiornikami na atrament umożliwia codzienne ekonomiczne drukowanie atrakcyjnych zdjęć i wyraźnych dokumentó w w domu.

Kompaktowa, ekonomiczna drukarka do użytku codziennego o dużej wydajności druku

Ta kompaktowa drukarka z wydajnymi, uzupełnianymi zbiornikami na atrament, złączem USB i obsługą dużych nakładó w druku umożliwia tanie (w przeliczeniu na stronę) drukowanie wysokiej jakości dokumentó w z wyraźnym tekstem i atrakcyjnych zdjęć bez obramowania (maks. format: A4).

Duża wydajność druku

Korzystaj z ekonomicznego, efektywnego drukowania dzięki dużej wydajności druku*: do 12 000 stron w czerni na 2 zbiornikach i do 7000 stron w kolorze na jednym zestawie zbiornikó w.

Wysoka jakość wydrukó w

Technologia FINE firmy Canon oraz hybrydowy system atramentó w pozwalają drukować dokumenty wysokiej jakości. Czarny atrament pigmentowy umożliwia drukowanie bardzo wyraźnych dokumentó w, a kolorowe atramenty barwnikowe generują żywe barwy na zdjęciach bez obramowania (maks. format: A4).

Kompaktowa, niezawodna i niedroga

Ta kompaktowa i niedroga drukarka wpasuje się w każde domowe i biurowe wnętrze. Dzięki niezwykle trwałemu systemowi atramentu FINE i tylnemu podajnikowi papieru na 100 arkuszy poradzi sobie z dużymi nakładami druku.

Łatwa konfiguracja i oszczędność energii

Szybka łączność USB z komputerem ułatwia konfigurację drukarki. Funkcja automatycznego wyłączania zasilania wyłącza drukarkę, gdy nie jest ona używana, co pozwala oszczędzać energię.

Twó rcze drukowanie

Z łatwością drukuj zdjęcia na nowe i kreatywne sposoby dzięki oprogramowaniu do obró bki zdjęć My Image Garden. Jest ono wyposażone w funkcję rozpoznawania twarzy, co umożliwia szybkie wyszukiwanie wszystkich zdjęć na komputerze.

Specyfikacja:

Typ druku:atramentowa
Format druku:A4
Dupleks:nie
Szybkość druku: monodo 8,8 stron A4/min
Ethernet:nie
Wi-Fi:nie
Interfejs:USB (Hi-Speed, port B)
Waga:ok. 4,8 kg

Dane techniczne

Typ druku: atramentowa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony