Producenci

Drukarka etykiet Brother PT-E110VP (PTE110VPYJ1)

Dostępność: magazyn logistyczny
Cena: 239,00 zł 239.00
Cena netto: 194,31 zł
ilość szt.
Zyskujesz 20 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Brother
Kod produktu: 69483
Pin It

Opis

PT-E110VP to profesjonalna drukarka etykiet, skierowana do elektrykó w i instalatoró w. Urządzenie charakteryzuje się szybką pracą i wygodną w eksploatacji konstrukcją, oferując możliwość łatwej edycji treści drukowanych na etykietach.

  • Tworzyć trwałe etykiety o szerokości do 12 mm
  • Funkcje dedykowane do wspó lnego znakowania
  • Wbudowany krajalnica zapewnia dokładne oznakowanie
  • Zawiera zasilacz sieciowy, kasetę z taśmą na całej długości i wygodną torbę
  • Zestaw zawiera zasilacz sieciowy i wygodną walizkę

PT-E110VP oferuje szereg funkcji, dzięki któ rym drukowanie czytelnych etykiet jest proste i wygodne przy oznaczaniu kabli czy powierzchni płaskich. Model może drukować standardowe etykiety, jak ró wnież flagi i owijki. Specjalna klawiatura QWERTY z dużym graficznym wyświetlaczem LCD oraz wyró żnionymi 5 klawiszami skró towymi pozwala na obsługę urządzenia w szybki i intuicyjny sposó b. Pozwala m.in. na wygodną zmianę wielkości i kroju czcionki oraz szerokości tekstu. Urządzenie oferuje obsługę języka polskiego.
Model PT-E110VP charakteryzuje się wysoką prędkością druku, wynoszącą aż 20 mm na sekundę. Dostępna funkcja drukowania sekwencyjnego pozwala otrzymać do 9 etykiet, a wbudowana ręczna gilotyna umożliwia szybkie odcinanie wydrukowanych etykiet. Model drukuje do 2 linijek tekstu i oferuje 200 symboli, w tym oznaczenia elektryczne, teleinformatyczne, audio-wizualne i bezpieczeństwa. Umożliwia szybkie przywołanie 7 ostatnio wykorzystanych symboli. Urządzenie oferowane jest w pomarańczowo-czarnej wersji kolorystycznej. Może być zasilane 6 bateriami typu AAA lub za pomocą zasilacza sieciowego.
Drukarka etykiet P-touch E110VP jest kompatybilna z taśmami o szerokości: 3.5, 6, 9 i 12 mm oraz może drukować na taśmach Brother TZe, któ re wyró żniają się opatentowaną przez producenta technologią laminowania, zapewniającą odporność na zarysowania. Tego typu rozwiązanie zabezpiecza wydruk przed działaniami cieczy, tarcia, temperatury, chemikalió w i światła słonecznego. Laminowane taśmy TZe składają się z sześciu warstw, tworzących cienką i wytrzymałą etykietę. Charakteryzują się łatwą w odklejeniu warstwą zabezpieczającą i dobrą przyczepnością. Taśmy TZe dostępne są w wielu ró żnych kolorach i rozmiarach.
Model jest objęty 3-letnią gwarancją.

Specyfikacja:

Waga:ok. 0,4 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony