Producenci

Drukarka laserowa kolorowa Xerox VersaLink C8000V_DT (C8000V_DT)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 10 697,00 zł 10697.00
Cena netto: 8 696,75 zł
ilość szt.
Zyskujesz 1 060 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Xerox
Kod produktu: 69127

Opis

C8000 I C9000

Kolorowe drukarki sieciowe VersaLink C8000 i C9000 z technologią Xerox ConnectKey wyró żniają się profesjonalnym odwzorowaniem koloró w, doskonałą niezawodnością oraz najwyższą wydajnością. Drukarka C8000 z dużą liczbą funkcji i obsługą aplikacji to doskonały asystent biurowy. Model C9000 drukuje na szerokim asortymencie nośnikó w i zawiera narzędzia do precyzyjnego dobierania koloró w oraz kontroli dla profesjonalnych grafikó w i agencji reklamowych.

ŻYWE KOLORY. DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ. NAJWYŻSZA NIEZAWODNOŚĆ.

Drukarki kolorowe Xerox VersaLink C8000 i C9000 już po pierwszym uruchomieniu systematycznie i bezproblemowo wykonuje zadania, dzięki któ rym firma pracuje efektywniej. Od wolnych od zagadnień informatycznych kreatoró w instalacji do opcji konfiguracji krok po kroku: masz wszystko, czego potrzebujesz &mdash bez żadnych problemó w.

Drukarki kolorowe VersaLink C8000 i C9000 zostały zaprojektowane w celu uzyskania najwyższej niezawodności: nowy mechanizm zawiera mniej części ruchomych, wzmocniono elementy ścieżki papieru i zastosowano zaawansowany system przetwarzania obrazó w.

Urządzenia VersaLink oferują wiele funkcji i oszczędzających czas technologii firmy Xerox, któ re zaprojektowano z myślą o przyśpieszaniu udostępniania informacji i zredukowaniu liczby nieskutecznych przepływó w pracy.

Jeśli chodzi o ochronę krytycznych informacji, w urządzeniach VersaLink dostępny jest szereg funkcji zabezpieczeń kontrolujących dostęp, takich jak druk zabezpieczony i uwierzytelnianie przy użyciu karty.

Nadzwyczajna jakość wydruku zapewnia profesjonalny wygląd dokumentó w i obrazó w. Maksymalna rozdzielczość druku wynosząca 1200 x 2400 dpi pozwala uzyskać ostry tekst, szczegó łowe cienkie linie oraz nadzwyczajną jaskrawość koloró w, poprawiając komunikację biznesową &mdash nawet na nośnikach dużego formatu.

INTUICYJNOŚĆ. SKUTECZNOŚĆ. GOTOWOŚĆ DO KAŻDEGO ZADANIA.

Dzięki kolorowemu, pojemnościowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 5 cali z możliwością dostosowania możesz w prosty sposó b wykonywać zadania i uruchamiać funkcje, dotykając, przeciągając i ściskając ekran, podobnie jak w przypadku urządzenia mobilnego.

Zró b więcej w kró tszym czasie, tworząc niestandardowe aplikacje obsługiwane jednym dotknięciem w celu zautomatyzowania wieloetapowych przepływó w pracy dla poszczegó lnych użytkownikó w i grup. Po prostu dotknij nową aplikację, aby szybko wykonać skonfigurowane zadanie. A dzięki funkcji prostego identyfikatora użytkownicy i grupy mogą raz wprowadzić identyfikator i hasło użytkownika, a następnie cieszyć się szybkim i bezpiecznym dostępem do ustawień wstępnych powiązanych z poszczegó lnymi zadaniami oraz często używanymi aplikacjami na spersonalizowanym ekranie głó wnym.

Drukarki kolorowe VersaLink C8000 and C9000 mają wydajne funkcje pozwalające wykonywać nawet najbardziej wymagające zadania drukowania &mdash niezależnie od tego, czy jest to druk kolorowy czy czarno-biały oraz format papieru Letter/A4 lub większy.

NIEZWYKŁA WSZECHSTRONNOŚĆ POŁĄCZEŃ.

Drukarki kolorowe VersaLink C8000 i C9000 zapewniają swobodę wyboru miejsca i sposobu pracy. Można łatwo połączyć je z usługami Google Drive, Microsoft OneDrive i Dropbox oraz uzyskać dostęp do dodatkowych opcji w galerii aplikacji Xerox App Gallery.

Możliwość nawiązywania połączenia z wieloma urządzeniami i drukowanie przy ich użyciu to kluczowa funkcja dla wspó łczesnego pracownika. Urządzenia VersaLink mogą sprostać temu wyzwaniu dzięki opcjonalnym funkcjom Wi-Fi i Wi-Fi Direct, technologiom Apple AirPrint, Google Cloud Print, dodatkowi usługi druku Xerox dla systemu Android, parowaniu dotykowemu w technologii NFC (Near Field Communication) i aplikacji Mopria.

Aby dowiedzieć się, dlaczego produkty Xerox są najlepsze dla dzisiejszych mobilnych specjalistó w, odwiedź stronę www.xerox.com/mobile.

TECHNOLOGIA XEROX CONNECTKEY &ndash FUNDAMENT KOMPLETNEGO EKOSYSTEMU OPARTEGO NA WYDAJNOŚCI

Firma Xerox, któ ra stworzyła wspó łczesne miejsce pracy, przedstawia kolejną rewolucję w zakresie zwiększania jego produktywności. Podobny interfejs użytkownika w szerokiej gamie urządzeń, łączność w środowisku mobilnym i w chmurze oraz stale powiększająca się biblioteka aplikacji poszerzających funkcjonalność umożliwiają szybszą, łatwiejszą i bardziej wydajną pracę.

Intuicyjna obsługa

Całkowicie nowa, a jednocześnie całkowicie znajoma obsługa, przypominająca korzystanie z tabletu, oparte na gestach sterowanie za pomocą ekranu dotykowego oraz łatwe dostosowanie.

Gotowość do pracy w środowisku mobilnym i w chmurze

Natychmiastowa łączność z chmurą i urządzeniami przenośnymi bezpośrednio z poziomu interfejsu użytkownika oraz dostęp do usług hostowanych w chmurze z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Doskonałe zabezpieczenia

Pełna wielopoziomowa ochrona danych oraz dokumentó w, zabezpieczenie przed zagrożeniami i ich eliminacja oraz zapewnienie zgodności prawnej.

Dostęp do usług następnej generacji

Bardziej wydajna praca i zarządzanie zasobami. Łatwa integracja z usługami zarządzania drukiem Xerox umożliwia zdalne monitorowanie procesu świadczeniem usług i materiałó w eksploatacyjnych.

Brama do nowych możliwości

Natychmiastowe zwiększenie możliwości urządzenia dzięki dostępowi do galerii aplikacji Xerox App Gallery z prawdziwymi aplikacjami umożliwiającymi optymalizowanie cyfrowych przepływó w pracy. Możliwość zlecania naszej sieci partneró w opracowywania innowacyjnych rozwiązań dla biznesu.

Więcej informacji na temat inteligentniejszej pracy można znaleźć pod adresem

www.connectkey.com.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa kolorowa
Format druku:SRA3
Pamięć:4096 MB
Szybkość druku: monodo 45 stron A4/min
Dupleks:tak
Ethernet:tak
Wi-Fi:nie (opcja)
Interfejs:USB (3.0)
Interfejs:Ethernet (10/100/1000Base-T)
Interfejs:NFC
Waga:ok. 80,8 kg
Gwarancja:24 miesiące - naprawa u klienta

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony